Як знайти роботу? Чи потрібна буде моя спеціальність на новому місці? Чи влаштує рівень заробітку? Такі питання з острахом ставлять собі люди, які планують евакуацію з небезпечних регіонів. Зазвичай, пошук роботи стає одним з основних пріоритетів, а подекуди й ключовою проблемою для ВПО. Ми звернулися за порадами до спеціалістки з працевлаштування в Одесі Юлії Мельникової, і вона відповіла на найбільш поширені запити пошукачів роботи.
– З якими питаннями можуть звертатися ВПО до спеціалістів з працевлаштування?
– На що звернути увагу при складанні резюме та підготовці до співбесіди?
– Які спеціальності для перенавчання користуються попитом в Одесі?
Крім того, ось декілька корисних матеріалів для тих, хто займається пошуком роботи:
В Україні хочуть збільшити кількість працевлаштованих осіб з інвалідністю та ветеранів
«ВОНА хаб» в Ужгороді втілює в життя кар’єрні мрії переселенок
Робота для жінок: на яку підтримку держави можна розраховувати
Дають не рибу, а вудку – переселенцям на Полтавщині допомагають знайти роботу
Уряд розширив програму компенсацій за працевлаштування безробітних
Матеріал підготовлено ГО “Антикризовий медіа-центр” в межах проєкту “Сприяння евакуації населення з територій ведення активних бойових дій шляхом висвітлення теми соціальної інтеграції ВПО до життя в цільових приймаючих громадах України” за підтримки програми «Стійкість», яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.
Думки, викладені у цьому матеріалі, не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!