Що втратила Донеччина у сфері туризму

Азовське море, Маріуполь, Національний природний парк «Святі гори», соляні шахти Соледару, завод ігристих вин «Артвайнері», Меморіальний музей–садиба Немировича-Данченка, ландшафтні парки – це тільки мала частина перлин Донецького краю.

Частина з них була повністю зруйнована, частина знаходиться у безпосередній близькості до місць бойових дій.

Останні три роки туристична галузь нашого регіону почала активно розвиватись. Обговорювали розвиток промислового та зеленого туризмів. Наразі  крім фізичного знищення об’єктів, далася взнаки й необхідність евакуації бізнесів на більш безпечні території.

Крім того, суттєво постраждала природа краю. Екологічні збитки порахувати поки складно, але вони дуже значні, кажуть експерти:

Для відновлення екосистеми на Донеччині потрібно буде висадити не один мільйон дерев

На Донбасі внаслідок військових дій горять лісові масиви: якими можуть бути наслідки таких пожеж для регіону, проаналізував експерт з екології Максим Сорока.

Чим довше триватиме війна, тим більша загроза забруднення водних “артерій” Донеччини

Які можуть бути наслідки військових дій на якість води в Донеччині? Відповідає Максим Сорока, Ph.D., експерт з екологічної безпеки.

Екологічне обличчя війни на покоління

Які екологічні збитки попереду чекають на Україну? Свою думку щодо екологічного обличчя війни висловив експерт з екологічної безпеки мережі «Довкола», науково-технічний консультант проєкту «Чисте повітря для України» Максим Сорока.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!



Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies