Сльози врятованих і розбиті долі: «Білі янголи» евакуювали 9 живих і загиблу жінку з Білицького (відео)
Про це повідомляє пресслужба поліції Донеччини, пише Антикризовий медіа-центр.
Порятунок під обстрілами
Кожен виїзд «Білих янголів» — це ризик, але для них це — обов’язок. Поліцейські забирають усіх, хто готовий покинути небезпечну зону. Цього разу їм вдалося врятувати цілу вулицю пенсіонерів, серед яких був поранений 88-річний чоловік і троє маломобільних осіб.
«Літнє подружжя пережило страшну ніч. Потужний ворожий удар зруйнував будинок сусідів і пошкодив їхній. Чоловік зазнав поранення, а його лежача дружина пережила сильний стрес», — кажуть поліцейські.
Найбільша трагедія сталася з 46-річною жінкою, яка загинула під час обстрілу.
«Тільки напередодні вона сказала дітям по телефону: «Я жива». Що я їм зараз скажу», – плаче чоловік над тілом дружини.
Як раніше повідомляли поліцейські, він віз поранену дружину в лікарню, але дорогою вона померла, автомобіль заглух.
Важливість евакуації
Начальник відділу організації евакуаційних заходів ГУНП в Донецькій області Геннадій Юдін постійно закликає людей виїжджати.
«Не зволікайте, евакуюйтесь, поки у нас є можливість вас вивезти», — наголошує він.
Наразі в Білицькому залишається близько 480 жителів. За відсутності світлі та зв’язку вони не можуть подати заявки на евакуацію, тому поліцейські забирають усіх, кого зустрічають на своєму шляху. Кожен такий порятунок — це не просто статистика, а врятоване життя.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!