Стартували тренувальні тести до НМТ з української, історії та математики

У мережі запустили тренувальні тести для підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ).

Вже зараз всі охочі можуть перевірити свої знання та пройти тест, що включає в себе завдання з української мови, математики та історії України.

Пройти тестування можна на сайті ЗНО-онлайн, що створений українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua. На ньому можна підготуватися до ЗНО / НМТ у форматі проходження тестів, аналогічних до реальних.

Наразі на сайті представлено по сім тренувальних варіантів з кожного предметного блоку.

Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від реального НМТ, але структура, типи завдань і тривалість їхнього виконання відповідають вступному тесту.

Важливим є й те, що після проходження тесту можна подивитися правильні відповіді та коментарі-підказки щодо тих завдань, які викликали труднощі. Крім того, під кожним завданням є посилання на опис правильного виконання завдання та схему його оцінювання.

Таким чином можна покращити свої знання, усунути прогалини та отримати тестовий, і рейтинговий бал для розуміння рівня власної підготовки.

Тренувальні варіанти НМТ можна знайти за посиланням: https://zno.osvita.ua/multitest/tema.html

Читайте також: У МОН розповіли про кількість бюджетних місць у вишах цьогоріч і яких спеціальностей буде більше

Що потрібно знати про НМТ 2023

За наказом МОН у 2023 році НМТ-тестування проходитиме у дві сесії: основна:

  • 5 червня – 23 червня;
  • додаткова: 11–24 липня.

Сьогодні, 3 травня 2023 року, закінчується реєстрація на НМТ. Після 3 травня можна буде змінити місце проходження потенційного тестування та третій предмет у своєму персональному кабінеті.

За словами директорки Українського центру оцінювання якості освіти Тетяни Вакуленко, на проходження НМТ зареєструвалися понад 276 тисяч вступників.

«Статистика попередня, адже опрацювання реєстраційних документів триває. Якщо торік зареєстровано було 214 тисяч вступників, то цього року ми вже маємо понад 276 тисяч персональних кабінетів і майже 270 тисяч учасників отримали повідомлення про успішну реєстрацію», – сказала вона.

Вакуленко також додала, що цьогоріч тестування буде проходити в 32 країнах. Кількість охочих брати участь в оцінюванні за кордоном – понад 26 тисяч вступників. Найбільше – у Німеччині, Польщі, Чехії, тобто країнах, де найбільше українських біженців.

Читайте також: Діти з ТОТ зможуть дистанційно вступити у виші без складання НМТ

Нагадаємо, що Національний мультипредметний тест тимчасово замінив традиційні вступні випробування у форматі тестів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Таку форму проведення вступного випробування на бакалаврат для здобуття вищої освіти в Україні було введено у 2022 році через повномасштабну війну в Україні.

Ірина Міщенко


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies