Стартує школа відновлення громад: чого навчатимуть та як долучитись

Повномасштабна війна, що розв’язала росія проти України, зруйнувала не лише будівлі та інфраструктуру, а й сталі економічні і соціальні зв’язки багатьох громад, які визначали їхню життєдіяльність. Ці глобальні проблеми потребують вирішення на рівні держави і світу, паралельно з цим муніципальні команди мають і можуть долучитися до важливих вже сьогодні процесів з відновлення.

Саме тому починається набір представників органів місцевої влади для підготовки муніципальних менеджерів відновлення. Для цього відкрили школу відновлення громад.

Як повідомляє Маріупольська міська рада, в основі навчання — досвід проєкту Mariupol Reborn, в межах якого разом із залученими експертами та громадськістю було розроблено комплексний план повоєнного відновлення деокупованого Маріуполя.

«На навчанні ви дізнаєтесь, як відповідати на сучасні воєнні і майбутні повоєнні виклики, які постають перед громадою», — ідеться в повідомленні.

Навчання триває з вересня 2024 року до березня 2025 року. Найкращі слухачі зможуть продовжити навчання в одному з провідних ВНЗ України.

Читайте також: На комплексне відновлення України знадобиться щонайменше 750 млрд доларів

Чого навчатимуть у школі відновлення громад

У програмі на учасників чекають:

  • лекції від провідних українських та закордонних експертів;
  • два відеокурси на освітній платформі Prometheus;
  • форуми та воркшопи за участі представників влади, експертів та міжнародної спільноти;
  • знайомство з кращими муніципальними кейсами сталого розвитку в Україні.

За результатами навчання учасники зможуть сформувати «Профіль громади періоду відновлення», а саме — практичні рішення, що втілюють комплексне уявлення про майбутнє вашої громади.

«Поки Маріуполь перебуває в окупації експертиза Mariupol Reborn буде працювати тут і зараз, допомагаючи іншим громадам спланувати своє відновлення та підготувати сильних фахівців», — сказано на сайті.

На сайті можна дізнатися більше про Школу відновлення громад та зареєструватись на навчальну програму.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies