Субсидії та пільги у Слов’янську тепер оформлюють у новому Прозорому офісі


1747
коментарі відсутні

Субсидії та пільги у Слов’янську тепер оформлюють у новому Прозорому офісі

Управління соціального захисту населення Слов’янська з початку жовтня приймає відвідувачів у новій просторій будівлі. Це дійсно Прозорий офіс – у ньому немає окремих кабінетів, все відкрито та доступно. Окрім зовнішніх перетворень, докорінних змін зазнав весь порядок оформлення послуг.

На першому поверсі розташований фронт-офіс, в якому прийом документів ведуть одразу 18 спеціалістів. Також тут працюють два консультанти, вони надають первинні пояснення клієнтам та допомагають записатися на прийом. Запис ведеться на терміналі за електронною чергою. Талон можна взяти як на поточну дату, так і зробити попередній запис на певний день і час.

Прийом відвідувачів ведеться лише на першому поверсі, що дуже зручно для маломобільних верств населення. У просторому відкритому приміщенні вистачило місця для облаштування комфортних місць очікування та куточку для дітей.

 

Субсидії та пільги у Слов’янську тепер оформлюють у новому Прозорому офісі - Фото №1

 

Інші поверхі закриті для відвідування та слугують виключно для роботи з документами та опрацювання звернень. На верхньому поверсі розташувався центральний архів. Зараз спеціалісти займаються переводом паперових справ в електронну форму. Це дозволить бачити особисті справи отримувачів державної допомоги на будь-якому етапі роботи.

У Прозорому офісі надають понад 170 різноманітних послуг. Серед них житлові субсидії, пільги, соціальні виплати тощо. Управління соцзахисту обслуговує 100 тисяч мешканців Слов’янська та Святогірська. Ті, хто вже відвідав новий офіс, задоволені його роботою. Співробітники теж радіють – набагато приємніше працювати у комфортних і зручних умовах.

Прозорий офіс у Слов’янську відкрито у рамках програми Міністерства соціальної політики України за фінансуванням з державного, обласного та місцевого бюджету – загалом ремонтні роботи обійшлися у майже у 20 млн грн. Ще понад 10 млн грн виділо Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). На ці кошти придбані комп’ютерне обладнання та оргтехніка.

За програмою Мінсоцполітики в Донецькій області вже побудовані три Прозорі офіси – у Дружківці, Мирнограді та цей у Слов’янську. На черзі – ще один у Бахмуті.

 

Світлана Денисенко


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі