Світовий банк профінансує підтримку переселенців і АТОвців

Кілька населених пунктів Дніпропетровщини – Кривий Ріг, Кам’янське, Жовті Води та Сурсько-Литовська об’єднана громада – виграли грант Світового банку на підтримку переселенців і бійців АТО. Такі результати проекту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей», який реалізується в чотирьох областях. Підсумки підбило Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

«На грант Світового банку міста та громади області подали 14 соціальних проектів – перемогли чотири Важливо, що в цих питаннях маємо підтримку центральної влади та міжнародних партнерів», – цитує голову ДніпроОДА Валентина Резніченка прес-служба облдержадміністрації.

У Кривім Розі кошти Світового банку підуть на модернізацію Координаційного центру допомоги АТОвцям та переселенцям, розташованого в одному з корпусів Криворізького економічного інституту. Центр розширять, у будівлі зроблять ремонт, змонтують ліфт, облаштують конференц-залу та кабінети з юридичної і психологічної підтримки.

Сурсько-Литовська об’єднана громада виграш спрямує на облаштування Центру безпеки, який будують у сільській місцевості. За кошти придбають пожежну машину, екіпіровку для вогнеборців, обладнання та централізовану систему оповіщення населення.

Жовті Води покращуватимуть якість сервісів місцевого Центру надання адмінпослуг.

У Кам’янському на грантові кошти створять реабілітаційне відділення для АТОвців на базі лікарні №5 (про це вже повідомляв АКМЦ).

Ініціатор проекту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей» – Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб. Фінансову підтримку надав Світовий банк.

Поборотися за грант могли як міста, так і об’єднані громади. Віталися ідеї з розвитку медицини, освіти, транспорту, спорту, мистецтва.

З 80 поданих проектів журі відібрало 10. Їх реалізують в областях, найближчих до зони АТО, – у Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій та Миколаївській. Розмір фінансування кожної ініціативи – від 100 до 400 тисяч доларів. Втілення – до червня 2019 року.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies