«Ти потрібен, і кращого сенсу в роботі годі шукати», – підприємець із Дружківки Олександр Роменський

1900
коментарі відсутні

«Ти потрібен, і кращого сенсу в роботі годі шукати», – підприємець із Дружківки Олександр Роменський

Мешканець Дружківки Олександр Роменський, який тринадцять років пропрацював у меблевому цеху, нарешті наважився стати підприємцем і започаткувати власну справу з виробництва корпусних меблів.

Чоловік, який має економічну освіту, за своє життя встиг попрацювати у рекламній кампанії і банківській сфері, займався продажем метизних виробів. Поштовхом до пошуку іншого напрямку діяльності стало звільнення з роботи. Саме тоді Олександр потрапив до місцевого меблевого цеху, де він поступово опанував майстерність виробництва меблів, а пізніше зрозумів, що ця робота приносить йому не лише гідні заробітки, а й задоволення.

«Колись в дитинстві я збирав дерев’яні моделі літаків на заняттях гуртка. Хто знав, що робота з деревиною стане справою всього мого життя», – ділиться Олександр.

За тринадцять років роботи у меблевому цеху Олександр багато чому навчився, перетворився на справжнього професіонала у цій справі, набув репутацію висококваліфікованого мебляра, який має велике коло постійних клієнтів. Все ретельно проаналізувавши та прорахувавши, чоловік наважився на важливий крок – започаткувати власну справу.

За підтримкою у реалізації бізнес-ідеї він звернувся до Макіївського міського центру зайнятості, який тимчасово переміщений до міста Дружківка.  Пройшовши дистанційне навчання у Донецькому національному університеті ім.В.Стуса за спеціальністю «Фахівець з ефективності підприємництва», яке виявилось для майбутнього бізнесмена дуже корисним та прикладним на практиці, чоловік успішно склав і захистив бізнес-план. Олександр нещодавно зареєструвався як приватний підприємець і отримав від служби зайнятості одноразову допомогу на започаткування власної справи, на грошові кошти він  придбав свердлильний верстат.

Підприємець надає послуги з виробництва корпусних меблів середнього циклу. Він закупає сировину, самостійно розробляє дизайн майбутніх меблів, виготовляє необхідні частини конструкції, виконує їх доставку клієнту та збирає готові меблі на місці.

«Ще у студентські часи я запам’ятав дуже важливу пораду викладачів: перш ніж діяти, треба відключити емоції і ретельно прорахувати майбутні доходи та витрати, окреслити сильні і слабкі сторони діяльності. Тоді очікуваний результат не принесе розчарувань. Тож, перш ніж прийняти рішення про самозайнятість, я уважно проаналізував всі сторони: власні можливості і досвід роботи, бажання працювати на себе, наявність транспорту і стартового капіталу. Коли всі фактори зійшлися воєдино, я прийняв тверде рішення стати підприємцем», – розповідає бізнесмен-початківець.

Звичайно, Олександр розуміє, що у бізнесі є певні ризики, але підтримка дружини, яка весь шлях спонукала, переконувала і вселяла впевненість у чоловіка, підштовхнули його до рішучого кроку.

Наразі майстерність Олександра дозволяє йому виробляти меблі на заказ будь-якої складності та ексклюзивності. Нещодавно він зібрав спеціальну швацьку шафу, яку не можливо придбати у готовому виді.

Підприємець вважає свою роботу цікавою і творчою. Він любить спілкуватися з клієнтами і щиро радіє, коли людям подобається результат його роботи. Олександр додає:

«Дуже тепло стає на душі від думки, що твої вироби стають часткою чийогось життя. Ти потрібен, і кращого сенсу в роботі годі шукати».

По матеріалам Донецького обласного центра зайнятості


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика