Тренінги з виявлення фактів насильства

У Кам’янському в межах проекту «Удосконалення міжвідомчої взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству в Дніпропетровській та Запорізькій областях», який реалізується Запорізькою обласною громадською організацією «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), відбулися тренінги з виявлення фактів насильства.

Метою проекту є забезпечення ефективного реагування, надання комплексної допомоги та захисту постраждалим від домашнього насильства та ґендерно-обумовленому насильству у Запорізькій та Дніпропетровській областях, запровадження механізму міжвідомчої взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству та налагодження роботи спеціалізованих кризових установ для підтримки постраждалих осіб.

У тренінгах прийняли участь 85 представників суб’єктів взаємодії з запобігання та протидії домашньому насильству та ґендерно-обумовленому насильству, а саме:

  • управління соціальної політики міської ради,
  • департаменту з гуманітарних питань міської ради,
  • служби у справах дітей міської ради,
  • служб у справах дітей адміністрацій районів міста,
  • Кам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,
  • Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги,
  • Всеукраїнської благодійної організації «Новий час»,
  • Кам’янського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровські області.

Також, прийняли участь практичні психологи закладів загальної середньої освіти та закладів соціального обслуговування, медичні працівники закладів охорони здоров’я.

Під час тренінгів учасники дізналися про причини та наслідки домашнього насильства, психологічні чинники, які впливають на виникнення домашнього насильства, виявлення фактів насильства та алгоритм реагування уповноважених структур.

Тренери психологиня Ірина Куратченко та юрист Віктор Вальчук особливу увагу учасників звернули на законодавче забезпечення у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та актуальність проблеми, запровадження нових підходів до її розв’язання в Україні та на місцевому рівнях.

Другий модуль тренінгу на тему: «Перенаправлення постраждалих від домашнього насильства та ґендерно-обумовленому насильству» заплановано в березні місяці.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies