Стаття росіською мовою
Нестандартне спілкування, альтернативний спосіб зв’язку, незнайомий співрозмовник – запрошуємо нових учасників стати одним з анонімів у нашому проекті!
Ласкаво просимо до участі в проекті ГОЛОСИ, детальну інформацію щодо якого можна отримати на партнерських майданчиках в Фейсбук і на сайті АКМЦ. Якщо ви витрачаєте свій час на гортання новинних сайтів і стрічок соц.мережах, то краще використайте його для нового цікавого спілкування.
Одна з цілей проекту – стримати зростання прірви між звичайними людьми, поза своєю волею розділеними штучним кордоном. Ми намагаємося формувати пари з осіб, що знаходяться на протилежних сторонах лінії розмежування. Тому ваші ГОЛОСИ звучать тільки за умови повної анонімності. Маска «анонімуса» використовується для того, щоб люди могли розсунути рамки, нав’язані політичною пропагандою чи соціальними обставинами поточної війни.
Анонімність
Анонімне спілкування – своєрідний тест на рівень особистої культури. Відсутність ідентифікації дозволяє людині діяти поза звичних шаблонів поведінки і вийти за межі звичних соціальних стандартів поведінки. Нагадуємо, що ми пропонуємо умови анонімності тільки для збереження безпеки учасників.
Крім того, спілкування під псевдонімом впливає на зниження психологічного і соціального ризику для співрозмовників. У реальному житті люди спілкуються в рамках сформованих стереотипів за віком, рівнем освіти, підсвідомо враховують громадянське становище і політичні шаблони, проектують на співрозмовника свою заздалегідь сформовану упередженість.
Ми пропонуємо вам спробувати позбутися від внутрішніх упереджень, нав’язаних пропагандою. Спробуйте, це цікаво! Тут ви можете заповнити анкету на участь.
Про завершені сесії
Після закінчення розмови ми просимо учасників відповісти на кілька запитань. Як правило, якщо учасники спочатку налаштовані на конструктив, то вони залишаються задоволені спілкуванням і готові брати участь в наступних сеансах. В цьому випадку статистика підтверджує зростання оцінювального балу щодо співрозмовників.
І навпаки – упереджений негатив викликає віддзеркалену реакцію. Якщо ви збираєтеся використовувати анонімність для того, щоб поділитися негативними емоціями, то вам не сюди. Зазвичай співрозмовник перериває розмову. З власного досвіду радимо не говорити про війну, не нав’язувати свою думку, не судити партнера за територіальною ознакою.
Хочете розширити кругозір і дізнатися «що там – за обрієм?», пишіть нам golosa.event@gmail.com ! Ми забезпечимо вам співрозмовника і конфіденційний майданчик. Досвід спілкування зайвим не буває!
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!
Прегелянути коментарі (0)