У 2025 році понад 1200 заяв на пільгове кредитування надійшло від переселенців
15098
коментарі відсутні
Програма пільгового кредитування для переселенців та людей, які проживають на прифронтових територіях, запрацювала у вересні 2025 року. За цей час надійшло 1224 заяви від тих, хто хоче придбати житло.
Про це повідомили у пресслужбі Кабінету Міністрів України, пише Антикризовий медіа-центр.
Пенсійний фонд України призначив державну допомогу за 118 із цих заяв. Також перерахував до банків кошти для того, аби покрити 70% першого внеску, 70% щомісячних платежів за пільговими кредитами для переселенців.
За умовами програми, людина повинна бути працевлаштована та може обрати собі житло не старше 20 років та вартістю до двох мільйонів гривень. Наразі держава покриває витрати на оформлення такого кредиту – це близько 40 тисяч гривень.
Для отримання пільгового кредиту потрібно:
- подати заявку на “єОселю” у застосунку “Дія”;
- отримати позитивне рішення та обрати банк для отримання кредиту;
- надати банку необхідний пакет документів та заяву на отримання компенсації від держави;
- оформити кредит із компенсацією.
Вимоги участі у програмі:
- не мати іншого житла, крім того, що знаходиться в районі активних бойових дій чи на тимчасово окупованих територіях;
- сплатити 30% першого внеску;
- своєчасно сплачувати 30%щомісячних платежів за кредитом.
0 Коментарі









