У Дружківці ліквідовують наслідки ворожої атаки: поранена жінка та пошкоджене житло
У Дружківці на Донеччині тривають роботи з ліквідації наслідків удару російського БпЛА. Внаслідок атаки постраждала місцева мешканка, пошкоджено житлові квартири.
У місті Дружківка Донецької області ліквідовують наслідки чергової ворожої атаки, пише Антикризовий медіа-центр.
Один із ударів безпілотника припав на квартиру у багатоповерхівці, внаслідок чого виникла пожежа. Постраждала жінка 1952 року народження. Парамедики оперативно надали їй необхідну допомогу.
З самого ранку до роботи долучилися комунальні служби. Вони закривають пошкоджені вікна листами OSB, прибирають уламки та вивозять сміття з постраждалих будинків.
📌 Міська влада закликає мешканців, чиє житло зазнало руйнувань, звертатися на гарячу лінію управління житлово-комунального господарства для складання відповідних актів та отримання допомоги.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!