Життя Донеччини

У Дружківці провели оцінку фізичної доступності міста

24957
коментарі відсутні

За аудитом фізичної доступності у Дружківці визначені п’ять об’єктів, які потребують покращення умов для маломобільної категорії населення. Серед них: ДЮСШ, жіноча консультація, лікарня №1, міська стоматологія та перехрестя по вул. Енгельса-Космонавтів. Розробляється також мобільний застосунок для людей з вадами зору.

До слова. Заборона на необґрунтоване звільнення, право на додаткову відпустку, пільги на робочому місці та інші переваги соціального захисту мають люди з обмеженими можливостями у Німеччині. У Нідерландах процес покращення умов доступності не припиняється ніколи. Саме там місто Бреда визнане найзручнішим містом в Європі, що у 2019 році отримало нагороду Access City Award 2019. Конкурс щодо створення безбар’єрного середовища в країнах ЄС існує з 2010 року.

У країнах Європейського Союзу, Сполучених Штатах Америки, Канаді соціальний захист людей з інвалідністю дозволяє їм максимально реалізовувати можливість вести повноцінне життя і мати рівні права з іншими громадянами. Україні до таких стандартів далеко, але з чогось починати потрібно.

 

Долучайтесь, щоб стежити за новинами у вашому місті з #АКМЦ
Офіційний сайт – https://acmc.ua/
YouTube https://www.youtube.com/channel/UCp0cCBy5rU3b0GQJgMFcPGA
Facebook – Антикризисный медиа-центр
Twitter – https://twitter.com/anticrisismedia
Telegram – https://t.me/ACMCinfo


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також