У Краматорську почали використовувати штучний інтелект для аналізу КТ-знімків головного мозку

В Україні впроваджують пілотний проект з використання штучного інтелекту в медицині. Першим містом, де стартував проєкт з телемедицини «BrainScan», стала Одеса.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.

У відомстві зазначили, що використання штучного інтелекту для аналізу КТ-знімків головного мозку в рамках проєкту показало хороші результати. Відтепер цей досвід використовується і у Краматорську.

«Одеський досвід залучення нейромережі до діагностики пацієнтів відтепер використовується і в прифронтовому Краматорську на Донеччині», – ідеться в повідомленні.

Читайте також: Відділення гемодіалізу планують відкрити у Покровську

Ця система працює на базі штучного інтелекту і значно пришвидшує процес діагностики захворювань або ушкоджень головного мозку, коли час є критичним фактором.

Нейромережа аналізує зображення компʼютерної томографії в автоматичному режимі та виявляє патологічні зміни. Вже протягом 5 хвилин після обробки знімка програмою лікар може ухвалити рішення про подальше лікування. Це пришвидшує процес в кілька разів.

Нагадаємо, що українці, які постраждали внаслідок війни, можуть проходити лікування у закордонних клініках. МОЗ разом із міжнародними партнерами організовують евакуаційні рейси та транспортують постраждалих громадян України до клінік Європи на спеціалізоване лікування та подальшу реабілітацію. Всі видатки за дороговартісне лікування взяли на себе уряди країн-партнерів, тож українці отримають медичну допомогу безплатно.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies