У Краматорську протестували ФОПи


12289
коментарі відсутні

У Краматорську протестували ФОПи

Фізичні особи-підприємці зібралися під будівлею Донецької облдержадміністрації в рамках всеукраїнського протесту «Рух SAVEФОП за конституційні права та свободи» у п’ятницю, 19 березня.

Акція відбулася у формі одиноких пікетів. Серед вимог протестувальників – збереження мікро- та малого бізнесу, а також відмова від введення жорстких карантинних обмежень.

На поодинокі пікети «Руху SAVEФОП за конституційні права та свободи» у Краматорську зібралося близько 20 учасників. Серед них підприємець Геннадій Романов.

«Я особисто вийшов, по-перше, проти «вибіркового карантину» та, по-друге, наші проблеми залишаються невирішеними. Ми вийшли нагадати, що в Україні існує Конституція. Ми вийшли нагадати, що порушені наші права, зокрема, ст. 42, яка гарантує право на працю», – розповів Геннадій Романов.

 

У Краматорську протестували ФОПи - Фото №1

 

Підприємець з Краматорська Василь каже, що сьогодні вийшов на попереджувальну акцію, аби в Україні не ввели жорсткі карантинні обмеження. За його словами, це може знищити його бізнес.

«Ми ледь вижили навесні. У мене щомісячний платіж в банк від 11 до 13 тис грн – це лише проценти та тіло кредиту. І це не враховуючи оренди та комунальних послуг, а також мені треба годувати (трьох – ред.) дітей. Коли держава вибірково закриває малий та мікробізнес, такий як я, на локдаун, то знищує нас», – говорить Василь.

 

У Краматорську протестували ФОПи - Фото №2

 

У Краматорську акція тривала близько пів години. За цей час ніхто з представників влади до підприємців не вийшов. Крім Краматорська, пікети «Руху SAVEФОП» 19 березня відбулися і в інших населених містах України.

 

Ірина Мартинова

 

У Краматорську протестували ФОПи - Фото №3

 

У Краматорську протестували ФОПи - Фото №4

 

У Краматорську протестували ФОПи - Фото №5

 

У Краматорську протестували ФОПи - Фото №6

 

У Краматорську протестували ФОПи - Фото №7

 

У Краматорську протестували ФОПи - Фото №8

 

У Краматорську протестували ФОПи - Фото №9

 

У Краматорську протестували ФОПи - Фото №10

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі