У куркулі ідуть дівчата. 500 тисяч грн на розвиток бізнесу отримала ФОП Хатмулліна
У першому етапі конкурсу з підтримки бізнес-ідей “Український донецький куркуль” було заслухано з півсотні претендентів. З них переміг 21 проект на фінансову підтримку і 5 на відшкодування відсотків. Серед щасливчиків є і бізнес вумен з Костянтинівки. Молода жінка розвиватиме справу з виготовлення туалетного паперу.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!
Конкурс мінігрантів для молодіжних команд «DIY Community»
Громадська організація «Заходи» у партнерстві з Громадською організацією “Країна розвитку” оголошує прийом заявок на конкурс мінігрантів для молодіжних команд «DIY Community».
Мета даного проєкту: посилення участі молоді та розбудова потенціалу молодіжних об’єднань у Донецькій області.
Географія конкурсу: громади Донецької області.
Проєкт є частиною програми «Посилення впровадження Молодіжної політики в м. Кривий Ріг, громадах Дніпропетровської та Донецької областей», який реалізує Громадська організація “ЗАХОДИ” у партнерстві з Громадською організацією “Країна розвитку” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
Цей конкурс заявок спрямований на підтримку проєктних ініціатив щодо покращення соціальної згуртованості, активізації молоді для створення позитивних змін в громаді у співпраці з молодіжними радами, центрами та просторами, молодіжними організаціями.
Для участі у конкурсі учасники повинні подати пропозиції проєктної діяльності, очікувані результати якої спрямовані на підтримку молоді громад Донецької області через розвиток м’яких навичок (soft skills) та навичок саморозвитку (self skills):
- Критичне мислення
- Ораторське мистецтво
- Тайм-менеджемент
- Ефективна комунікація
- Здатність розв’язувати проблеми
- Аналітичне мислення
- Ефективна побудова ділових відносин
- Лідерські якості
- Нетворкінг
- Інформаційна культура
- Здатність піклуватися про себе
- Стресостійкість
- Емоційний інтелект
- Здатність до саморефлексії
(список є ілюстративним, але не виключним)
Відбір переможців буде здійснюватися регіональним конкурсним комітетом, який забезпечить об’єктивність і прозорість надання мінігрантів. До розгляду будуть допущені всі конкурсні заявки, що відповідають вимогам отримання фінансування.
Вимоги отримання фінансування
Пропонована діяльність має бути ініційованою та реалізуватися командою у складі чотирьох молодих осіб віком від 14-24 років (активна молодь, представники молодіжних рад, представники молодіжних центрів та просторів Донецької області або які виїхали й хочуть реалізувати ініціативи для молоді Донецької області, які знаходяться в Дніпропетровській області) та одного представника партнерської організації, діяльність якої спрямована на роботу з молоддю.
Очікуваний обсяг фінансування на одну заявку становить не більше 40 000 грн.
За результатами конкурсу фінансування отримає 10 мінігрантів.
Термін реалізації проєкту не повинен перевищувати 4 тижні у період із листопада по грудень 2024 року.
Подаючи заявку на конкурс учасники погоджуються з тим, що у разі перемоги у відборі команда візьмє участь у проєктному офлайн воркшопі, під час якого матимуть можливість сформувати проєктну заявку та отримати фінансування у вигляді мінігранту.
Проєктний воркшоп відбудеться з 04 листопада по 06 листопада у м. Дніпро. Місце проведення буде повідомлено додатково. (Транспортні витрати, витрати на харчування та проживання учасників покривають організатори).
Мінігранти НЕ надаватимуться: комерційним організаціям, політичним партіям, урядовим інституціям та заявникам, що планують використовувати реалізовану ініціативу з метою отримання прибутку.
Як подати заявку на участь у конкурсі?
Учасники конкурсу повинні заповнити та подати заповнену стандартну заявку на участь у конкурсі, у якій подається стислий опис та план виконання проєкту та орієнтовний перелік витрат. Заявка на участь є основою для подальшого формування проєктної заявки під час воркшопу.
Форму заявки можна завантажити за посиланням:
Заповнену заявку на участь у конкурсі мінігрантів потрібно надіслати в електронній формі (PDF) додавши до загальної заявки на участь за посиланням: https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/inVl4Ph9 до 08.10.2024 (18:00).
Більше про конкурс «DIY Community» можна дізнатися тут: https://drive.google.com/open?id=1kB71RNbLiCLx_rGhYtnwC2SynwiBEPzo&usp=drive_fs
У разі потреби, команда проєкту може надати консультаційно-інформаційну допомогу із заповненням та подачею заявки.
Отримати додаткову інформацію можна написавши на офіційну поштову скриньку diy.community2024@gmail.com, в темі листа вказати: «Консультація щодо участі в конкурсі мінігрантів «DIY Community».
Асистентка проєкту Ельміра ЧЕПІГА +380 66 963 16 45
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!
«Urban Renaissanse – 24» – можливість для відновлення Святогірська
Святогірська громада у 2022 році зазнала серйозних пошкоджень та руйнувань внаслідок повномасштабної війни та тимчасової окупації. Постраждали будинки місцевих жителів, адміністративні та комунальні будівлі, вщент згоріла єдина музична школа. У квітні 2024 року ГО «Зірковий шлях» за інформаційної підтримки адміністрації Краматорського району, Святогірської міської ради та Святогірського відділу культури та спорту оголосили Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращий проєкт відновлення соціальних будівель і прилеглих територій, зруйнованих внаслідок війни «Urban Renaissanse – 24».
На що звертатимуть увагу при відборі проєктів
Голова журі конкурсу «Urban Renaissanse – 24» Віктор Корольов розповів, що всі проєкти мають пройти кілька етапів перед тим, як остаточно потраплять на розгляд членів журі. Зокрема йдеться про надання детальної інформації про самих учасників, потім заявку перевіряють на відповідність вимогам конкурсу і тільки після цього членами експертного журі відбувається відбір проєктів, найкращих за якістю, архітектурним рішенням, унікальністю та творчим підходом.
Проєкти оцінюватимуть з позиції комплексного підходу до сталого розвитку. Це включає екологічну, соціальну, культурну та кліматичну стійкість.
Зокрема до уваги братимуть:
- екологічну стійкість проєктів та зменшення їхнього негативного впливу на довкілля. Йдеться про використання безпечних та природних матеріалів, збереження природних ландшафтів;
- енергоефективність, а це і підвищення енергоефективності будівель та інфраструктури, і зменшення енергоспоживання, і впровадження відновлюваних джерел енергії;
- соціальну стійкість, це покращення інфраструктури, підвищення якості життя людей, інклюзивність, створення комфортного та безпечного простору для відпочинку;
- стійкість проєктів до можливих змін клімату;
- врахування місцевих традицій та культурних цінностей Святогірська.
Враховуватимуть наявність сучасних технологій та інновацій, а також можливість відновлення історичних та культурних цінностей, характерних саме для Святогірська, без спотворення його автентичності.
Генеральним медіапартнером конкурсу став блог архітектури і дизайну «IZBA». Ігор Коваленко, головний редактор, дизайн-журналіст та івент-менеджер, виступає експертом у конкурсі, який проходитиме у Дніпрі.
«Планували провести його ще влітку, але поки що дуже мало проєктів подались на конкурс. Тому вирішили відкласти на осінь. Однак можу сказати, що ті проєкти, які вже присилають, дуже цікаві й вони дійсно варті уваги в плані майбутньої відбудови регіону. Та й загалом я вважаю, що такий конкурс – це чудова можливість для розвитку креативних та стійких проєктів, які сприятимуть не лише відновленню Святогірська, а й його соціокультурному розвитку та ефективній економіці», – зазначив Ігор Коваленко.
Модульний будинок від «Metaurban Architecture»
Одним з проєктів, які вже подали для участі в конкурсі «Urban Renaissanse – 24», є модульний будинок для однієї родини зі Святогірська під кодовою назвою «MU MОD 05». Його спроєктували спеціалісти компанії «Metaurban Architecture» та передали на розгляд журі.
Головний архітектор Данило Ящук розповів, що площа модульного будинку становить 95 кв. м. При проєктуванні за основу брались принципи доцільності та економічності.
«Раціональний підхід до використання матеріалів дуже важливий в умовах кризових ситуацій, особливо в сьогоднішніх реаліях. Тому ми пропонуємо виготовляти модульний будинок «MU MОD 05» з дерев’яного бруса, адже він, у порівнянні з іншими будівельними матеріалами, показує найменше зростання в ціні на ринку. Крім того, брус є екологічним матеріалом, який чудово підходить для спорудження житла», – розповів фахівець.
У модульному будинку «MU MОD 05» передбачені системи: фундаментів, водопостачання, рекупераційної вентиляції, електричного опалення, водовідведення з даху та септик.
Модулі мають уніфікований розмір і розроблені таким чином, щоб їх можна було запакувати у палети та підіймати краном або вручну. Їх легко транспортувати у вантажному транспорті.
Важливим є й те, що будинок «MU MОD 05» є мобільним, тобто його можна перевезти по модулях та зібрати в іншому місці в дуже короткі терміни та з помірною кількістю фінансових вкладень.
Наразі про дату проведення конкурсу ще не оголошено. Тож він відкритий для нових учасників і проєктів, які допоможуть відбудувати Святогірську громаду і зробити її привабливою та комфортною до життя. Про інших учасників та результати самого конкурсу розповімо в інших матеріалах.
Ірина Міщенко
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!
Талановиті учні мистецьких шкіл та закладів культури Донеччини можуть отримати стипендії: умови відбору
Талановиті діти-учні мистецьких шкіл та закладів культури Донецької області можуть взяти участь у відборі претендентів на призначення у 2025 році щорічних творчих стипендій. Пропозиції приймаються з 10 вересня до 25 жовтня 2024 року.
Оголошення про це розмістила Донецька обласна державна адміністрація.
Вимоги до кандидатів
Зазначається, що висунення кандидатів на призначення творчої стипендії здійснюється управлінням культури і туризму Донецької ОДА за поданням районних державних адміністрацій, військових адміністрацій, виконавчих органів рад територіальних громад, мистецьких шкіл та закладів культури Донецької області.
Вимоги до кандидатів та як взяти участь
Майбутні учасники мають подати наступні документи для отримання можливості взяти участь у конкурсі:
- подання на здобуття стипендії за формою, наведеною у додатку до цього оголошення;
- розгорнута характеристика претендента на призначення творчої стипендії;
- копія документа, що посвідчує особу;
- копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків (за наявності). Для претендентів на призначення творчої стипендії, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган, подають копію паспорта із відміткою про наявність у них права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорту (за наявності);
- копії табеля про успішність (за наявності);
- копії дипломів за творчі досягнення або інших нагород (із додаванням Положення про проведення конкурсу, фестивалю тощо) ;
- заява-згода на обробку персональних даних;
- реквізити поточного рахунку відкритого у банківській установі на ім’я учня.
Документи подаються як в електронному вигляді у форматі PDF на електронну пошту: kul.d@dn.gov.ua, так і скановані.
Термін подання документів — з 10 вересня до 25 жовтня 2024 року.
Розмір стипендій
Виплата творчих стипендій здійснюється управлінням культури і туризму облдержадміністрації в межах видатків, передбачених в загальному фонді обласного бюджету на зазначені цілі у відповідному році по галузі «Культура і мистецтво».
Суми призначеної творчої стипендії перераховуються до 25 числа кожного місяця протягом календарного року безпосередньо на поточні рахунки стипендіатів, відкритих у банківських установах, у розмірах , передбачених пунктом 4 розділу І Положення про щорічні творчі стипендії талановитим дітям-учням мистецьких шкіл та закладів культури Донецької області (переможцям (призерам) всеукраїнських творчих — конкурсів у розмірі одного прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, установленого законом про Державний бюджет України на 01 січня відповідного року; переможцям (призерам) міжнародних творчих конкурсів — у розмірі 1,5 прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, установленого законом про Державний бюджет України на 01 січня відповідного року).
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!
Організації, які допомагають людям з інвалідністю, можуть отримати 500 тис. грн
Громадські об’єднання, які надають соціальні послуги людям з інвалідністю, можуть отримати державну підтримку в розмірі до 500 тис. грн. Конкурсні проєкти приймає Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю до 7 вересня 2023 року.
Про це повідомили на сайті Міністерства соціальної політики.
Зазначається, що ідеться про конкурс для громадських організацій, які представляють людей з інвалідністю, орієнтований на надання соціальних послуг.
За словами заступниці міністра соціальної політики України Уляни Токарєвої, послуги виключно про доступ людини з інвалідністю та її родини до професійної допомоги в своїй громаді, забезпечення доступу до підтриманого проживання, догляду вдома, працевлаштування, адаптацію.
У Фонді соціального захисту осіб з інвалідністю зауважили, що в умовах повномасштабного вторгнення значно більша кількість людей потребує підтримки та допомоги, особливо це стосується найбільш вразливих категорій населення.
«Держава залучає громадські організації для спільної взаємодії в цьому напрямі, фінансуючи надання ними соціальних послуг. Ми зацікавлені залучити до цього конкурсу максимальну кількість громадських об’єднань», – зазначив генеральний директор Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Віталій Музиченко.
У межах конкурс громадські об’єднання можуть отримати державну підтримку в розмірі до 500 000 грн.
Читайте також: Роботодавці отримуватимуть компенсацію за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю
Хто і як може взяти участь у конкурсі
Участь у конкурсі можуть взяти громадські об’єднання, які не менше року провадять статутну діяльність, надають соціальні послуги за місцем проживання, сприяють зайнятості людей з інвалідністю та їх залученню до місцевої спільноти.
Це може бути:
- соціальний супровід сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах;
- підтримане проживання осіб похилого віку та осіб з інвалідністю;
- домашній догляд;
- денний догляд;
- натуральна допомога (надання необхідних товарів та послуг для комфортного побуту);
- соціальний супровід при працевлаштуванні та на робочому місці;
- соціальна адаптація;
- переклад жестовою мовою;
- фізичний супровід осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються на кріслах колісних, з інтелектуальними, сенсорними, фізичними, моторними, психічними та поведінковими порушеннями.
Щоб взяти участь потрібно до 7 вересня 2023 року подати заяву через програмний модуль «Е-Конкурси» платформи ВзаємоДія.
«Звертаю увагу, якщо з певних технічних причин учаснику не вдасться подати заяву через платформу ВзаємоДія, увесь пакет документів він може скерувати на поштову та електронну адреси Фонду соціального захисту», – додав Віталій Музиченко.
Більш детальна інформація про умови участі в конкурсі вказана на сайті Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.
Читайте також: В Україні запрацювали автошколи для людей з інвалідністю
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!
Оголошено тендер на закупівлю іграшок для дитячого дозвілля
Громадська організація “Фонд розвитку громади” оголошує в межах реалізації благодійного проєкту тендер на закупівлю іграшок для дитячого дозвілля!
Дата початку тендеру 28 квітня 2023
Дата закінчення 06 травня 2023
Предметом закупівлі є набори іграшок для дитячого дозвілля у кількості 250 одиниць, а саме:
- Набір для дітей віком 3-6 років – 50 одиниць:
– розвиваюча іграшка за віком;
– велика розмальовка у вигляді книги (нейтральний сюжет);
– набір олівців 12 кольорів. - Набір для дітей віком 7-10 років – 100 одиниць:
– пазли форматом до А3 з кількістю елементів не більше 300-400;
– картина по номерам форматом А3 (нейтральні зображення). - Набір для дітей віком від 10 років – 100 одиниць:
– 3D ручка з комплектом пластика не меньше 200 метрів по кольорам.
Вимоги до постачальника – учасника Тендеру:
До участі у Тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; які мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; постачальник має можливість здійснити постачання у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо).
Учасник Тендеру надає організатору такі документи (склад цінової пропозиції):
- код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
- довідка з банку (реквізити рахунку);
- заповнена за зразком конкурсна пропозиція;
- рахунок-фактура;
- зразок договору купівлі-продажу/постачання;
- інші документи, якщо вважає за необхідне, та які можуть бути корисним для розгляду.
Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:
- відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
- відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
- якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
- термін постачання товару: протягом 10 календарних днів від дати підписання Договору;
- прийнятна ціна, умови оплати та якість товару.
Оплата товару здійснюватиметься в національній валюті України, у безготівковій формі. За умовами Донора в програмі тендеру не передбачене відшкодування ПДВ постачальнику. Рішення щодо визначення переможця Тендеру прийматиметься згідно з вимогами Політики закупівель організації та інструкцій Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та якості.
Тендерні процедури та вимоги до надсилання тендерної пропозиції
До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.
Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення передачі товару, не менше ніж 14 днів.
Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу
- за ел. адресою: getmanlelean@gmail.com або
- за телефоном (097) 704 0880 (відповідальний виконавець Гетьман Альона).
Кінцевий термін для запитань 17:00 06.05.2023
Тендерні документи (пропозиції) мають бути українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані
- в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронну адресу БО getmanlelean@gmail.com із темою листа «Тендер на закупівлю наборів іграшок для дитячого дозвілля» не пізніше 23:59 06.05.2023,
- або в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді мають бути надіслані за адресою: 23000, Вінницька область, Жмеринський район, м. Бар, вул. Героїв Майдану, б.11 не пізніше 06.05.2023.
Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 06.05.2023 розгляду не підлягатимуть.
Визначення переможця Тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам Тендеру, викладеним у Тендерній документації.
Результати Тендеру будуть повідомлені організатором переможцю Тендеру шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання Тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 08.05.2023
Додаткові застереження
Учасник цієї загальної процедури (Тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор Тендеру залишає за собою право вимагати від учасника Тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього Тендерного оголошення.
Учасник цієї загальної процедури (Тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (Тендері) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор Тендеру може відхилити його Тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор Тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.
Контакти
Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном:
+38 (097) 704 0880 Альона Гетьман
——————————————
Тендер на закупівлю оголошено в межах реалізації проєкту «Розвиток інтеграційного простору «Світлиця», соціальна допомога ВПО та людям з інвалідністю», виконавцем якого є ГО «Фонд розвитку громади». Діяльність є частиною проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, що впроваджується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини GIZ: Perspectives for Eastern Ukraine
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!