У МОН розповіли, на чому базуватимуться «Уроки щастя» в українських школах

Анонсовані Міністерством освіти і науки «Уроки щастя» в українських школах є адаптацією американського курсу із соціально-емоційного навчання Well-Being. В Україні на цих уроках планують зосередитися на інформуванні про травму та орієнтації на сильні сторони особистості.

Про це розповіла заступниця міністра освіти і науки Євгенія Смірнова, повідомляє hromadske.

Посадовиця зазначила, що такий підхід дозволить максимально екологічно врахувати чутливі теми сучасного українського контексту в безпосередньому досвіді як учнів, так і вчителів.

Мова йтиме про такі теми:

  • вимушене переміщення;
  • запобігання булінгу в дитячих колективах на тлі підвищеного рівня стресу та агресії;
  • переживання потенційно травмівних подій у зв‘язку з війною.

«Ми щиро сподіваємося, що ця програма стане потужним пазлом концепції соціально-емоційного й етичного навчання, яка інтегрована в підхід “Нової української школи” та дозволить навчити українців змалечку турбуватися про власне ментальне здоров’я та добробут навколишніх людей», — наголосила Смірнова.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Прегелянути коментарі (1)

  • Ще дорослі люди, не інтегровані до менталітету Європейського, та Западного світу, тому й дітей своїх виховують як їх, їхні батьки. Отже, матимемо непорозуміння дітей з батьками, та їхніми світоглядами. Якщо міносвіти, змінило вивчення канонів священної біблії, на прийняття канонів більш продвинутих держав у проявах свободи особистостей... Не буде більше козаків, й козачок в Україні, бо їх не дасть їй так омріяная світом, привита з мальства, днополая любов!

Цей сайт використовує cookies