У прифронтових районах Донеччини намагаються поліпшити ситуацію із питною водою

old rusty wheel and a bucket of clean water

Через бойові дії частина населених пунктів області й дотепер залишається без централізованого водопостачання або ж воду отримують люди із перебоями. Мова про громади Покровського та Бахмутського районів.

Крім цього, через постійні обстріли російськими окупантами об`єктів критичної інфраструктури в області зберігаються ризики ускладнення епідеміологічної ситуації – повідомляють в Донецькій обласній військовій адміністрації.

Моніторингові дослідження питної води Донецької області показали, що у липні ситуація з інфекційною захворюваністю залишалася стабільною, без спалахів інфекційних хвороб. Лабораторні дослідження питної води проводять щодня. Перевіряють як централізоване, так і нецентралізоване водопостачання. За сім місяців поточного року відібрали 2128 проб води, із яких 98 (це 4,61 %) не відповідали вимогам за мікробіологічними показниками. Це майже вдвічі більше, ніж торік. На санітарно-хімічні показники було досліджено 2088 проб питної води, з них у 365 (17,5 %) – зафіксовані перевищення встановлених нормативів. Щодо нецентралізованого постачання, то з 222 проб, 81 (36,5%) мали перевищення за мікробіологічними показниками.

Також, за інформацією Донецької ОВА, нині найбільш складною ситуація з водозабезпеченням залишається в населених пунктах, наближених до лінії фронту. Мова про громади Покровського та Бахмутського районів. Там, зокрема, намагаються обладнати альтернативні джерела водопостачання та забезпечити їх системами водоочищення.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies