Танці на візках – сенс життя Володимира та Сніжани Керничних. Жінка родом зі Слов’янська, чоловік – із Тернополя. Подружжя об’єднали заняття з танців. З того часу їх танцювальний шлях нероз’ємний.
«Мене звуть Сніжана. Це мій чоловік Володя. Ми займаємось спортивними танцями на візках. Ми разом уже 14 років, і всі ці 14 років ми танцюємо».
Володимир та Сніжана Керничні у 2014 році вступили до Національної збірної України зі спортивних танців на візках. Відтоді Володимир і Сніжана відвідали чимало конкурсів та здобули багато перемог. Загалом отримали понад 250 медалей та 30 Кубків.
«У нас такий піднос є… Ми всі медалі туди складали. І коли почало висипатися, то відвезли до клубу кубки, всі наші медалі. Зробили такий стенд. Але вдома знову назбиралося вже», – каже лауреатка премії «Свої люди 2021» Сніжана Кернична.
Володимир та Сніжана Керничні познайомились на заняттях з танців у нинішньому місті Бахмут. Спочатку танцювали кожний з іншим партнером, а потім почали танцювати удвох. З тої пори завжди разом.
«Спочатку для нас танці були як захоплення. Ми танцювали просто для себе, а потім танці переросли вже в більш професіональні. Ми танцями стараємося принести людям якусь радість, якийсь позитив, зарядити людей енергією», – ділиться Володимир Керничний.
З лозунгом «Рух – це життя» Володимир і Сніжана планують не зупинятися та продовжувати свій танцювальний шлях. Танцювальна пара стала лауреатами премії «Свої люди», яку запровадила редакція сайту «Свої. Сіті».
«Сьогодні ми зібрали людей зі сходу для того, щоб нагородити їх премією «Свої люди 2021». Це 30 людей, які «винаходять» Схід наново. Тобто, вони лідери у своїх містах, вони роблять круті проєкти, вони перемагають, у них круті досягнення за минулий рік, і ми вирішили це відзначити», – каже координаторка сайту «Свої.Сіті» Гаяне Авакян.
Окрім подружжя Керничних, лауреатами премії «Свої люди» стали акушерка-гінекологиня Олена Кушнаренко, засновник стартапів Матвій Василенко, художниця Олена Клочко, засновниця приватної школи «Newgen» Марина Сільченко та інші.
«Наша команда є дуже креативною, сучасною, постійно розвивається, шукає нові, сучасні інноваційні, інтерактивні програми для дітей. Ми дуже хочемо, щоб нам надалі посміхався успіх, і вдалося реалізувати свої проєкти в середній та старшій школі», – говорить Марина Сільченко.
Дехто з учасників був змушений поновлювати свою діяльність «з нуля» на новому місці після початку військового конфлікту у 2014 році. Як, наприклад, керівник холдингу Дорс Еліт+ Олександр Ахунзянов.
«Поки шукав себе, проводив тренінги в Маріуполі підприємцям, як кризовий менеджер. Я до сьогодні відкрив знову виробництва – це хлібобулочні вироби, кондитерські вироби. Окремо відкрив цех з водоочищення. Відкрив 12 магазинів, але 2 закрив. Не соромлюся про це сказати, бо будь-яка помилка – це теж досвід», – говорить Олександр Ахунзянов.
За словами координаторки сайту «Свої.Сіті», таку церемонію проводитимуть щорічно. Вона каже, вже є претенденти на премію «Свої люди» наступного року.
«Я вже бачу потенційні проєкти, які ми могли б туди включити. Сподіваюся, за цей рік вони виростуть, і в нас буде кого запросити на такий івент», – додає Гаяне Авакян.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!