14 – 15 листопада у місті Вінниця відбувся комунікаційний тренінг на тему: «Як інформувати суспільство про Угоду мерів». Представники міст-підписантів Угоди мерів, які взяли участь у заході, змогли не лише вдосконалити свої знання про питання енергоефективності, але й на практиці втілити нові підходи в інформуванні суспільства про цю важливу тему.
Кам’янську міську раду на тренінгу представляла головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Анастасія Хурда.
У межах заходу учасники відвідали Вінницьку міськраду та поспілкувалися із заступником міського голови Владиславом Скальським, який розповів про успішні проекти, реалізовані у Вінниці за останні кілька років. Після зустрічі представники муніципалітетів відвідали два об’єкти, де було втілено енергозберігаючі заходи. Це, зокрема, твердопаливна котельня, реконструйована за підтримки Державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO), та середня школа №20, де провели масштабну термомодернізацію будівлі.
Також під час семінару учасникам представили низку презентацій про шляхи підвищення обізнаності населення щодо реалізації Проектів ЄС «Угода мерів – Схід». Цікаві та змістовні доповіді зробили національний експерт проекту ЄС «Угода мерів – Схід» для України Оксана Кисіль, менеджер з комунікацій проекту Тетяна Деревянкіна і комунікаційний експерт Андрій Кирчів, а також представниця Програми ЄС EU4Energy Аліна Тимошик.
Навчальна програма була дуже насиченою. По завершенню теоретичного курсу учасники тренінгу відпрацьовували навички планування інформаційної кампанії з підвищення обізнаності населення про Угоду мерів, зокрема, розробляли цікаві заходи для проведення Днів сталої енергії у містах та обговорювали їх у форматі відкритого діалогу.
Угода мерів – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Керуючись зобов’язанням підписанти Угоди будуть прагнути скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року та на 30% до 2030 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя. Кам’янське долучилось до Угоди мерів у 2015 році.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!