Український офіс TAPS International відкрито в Дніпрі

17 січня міський голова Дніпра Борис Філатов провів зустріч із представниками міжнародної організації, що опікується наданням допомоги сім’ям загиблих військових, – TAPS International LLC – і ГО «ТАПС-Україна». Сторони підписали спільну декларацію про всебічне партнерство. Після відкриття офіційного представництва TAPS у Дніпрі, Україна стала 24-ю країною, що приєдналася до організації. Про це повідомила прес-служба Дніпроради.

Делегація, яка прибула до Дніпра зі США, це – ветерани, батьки й діти загиблих військових. Свій візит до міста президент і засновниця TAPS, ветеран військово-повітряних сил Бонні Керролл назвала підтримкою та можливістю поділитися напрацюваннями організації з українським представництвом. Протягом двох днів у Дніпрі проведуть спеціальні тренінги для родин загиблих бійців.

«Принцип організації штаб-квартир TAPS у інших країнах – обрати місце найбільшої концентрації родин загиблих. Після нашого аналізу ми зрозуміли, що саме тут, у Дніпрі, є багато таких сімей, ветеранів. Коли ми були у Дніпрі торік, ми бачили всі ті знаки пам’яті загиблим, що є тут. Ми хочемо також обговорити те, як не втратити цю пам’ять, як підтримувати її у майбутньому», – розповіла Бонні Керролл.

Нині TAPS International налічує близько 90 тисяч членів у різних країнах світу. Те, що центром організації в Україні обрали саме Дніпро, є символічним, переконаний міський голова Борис Філатов.

«Для муніципалітету дуже важливо, що підписання декларації з ТАРS відбувається у нашому місті,і саме Дніпро є місцем розташування українського офісу організації. Це дуже цінно й символічно. У цьому велика заслуга нашого ветеранського та волонтерського рухів. Було багато претендентів на це. Насамперед – зі столиці. Дніпро, як ніхто більше в Україні, заслужив на таку честь. Я дуже пишаюся тим, що очолюю місто, що стало на шляху російської агресії та зупинило «русскую весну». Ті життя, долі, те здоров’я, що їх віддали наші бійці заради захисту незалежності й суверенітету нашої країни, неможливо оцінити. Тож цю можливість ми отримали по праву», – сказав міський голова Дніпра.

Мета «ТАПС-Україна» – об’єднати родини, чиїх близьких забрала війна. Спільний досвід допоможе таким сім’ям пережити біль втрати та після скорботи продовжити життя. Програма передбачає психологічну реабілітацію та соціалізацію.

«Залишаються не тільки батьки, залишаються удови й діти, котрих треба ростити. Попри горе родини, у дітей має бути щасливе дитинство. Декларація, яку ми підписали, надає ті самі повноваження, що має ТАРS International. Вони діляться з нами досвідом, напрацюваннями, які збирали у різних країнах протягом двадцяти п’яти років. Досвід дуже великий», – зазначила керівник ГО «ТАПС-Україна» Тетяна Хорольська.

Президент і засновниця міжнародної програми допомоги сім’ям загиблих TAPS Бонні Керролл висловила вдячність міському голові Дніпра Борису Філатову за його допомогу у створенні першого українського представництва TAPS. Вітчизняне представництво із головним офісом у Дніпрі допоможе залучити в Україну міжнародний досвід допомоги родинам загиблих бійців.

«Дякую вам, пане мер, дякую всім, усім солдатам, котрі віддали своє життя у боротьбі за свободу. Дякую за Тетяну Хорольську. Ми допомагатимемо їй. Усе, що ми маємо, ми цим поділимося. Адже ваші герої – і наші герої також», – зазначила Бонні Керролл під час підписання тристоронньої декларації про партнерство 17 січня.

Нині українська організація з центром у Дніпрі проводить набір учасників. До лав «ТАПС-Україна» можуть прийти не лише родини загиблих, а й волонтери.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies