В Добропіллі управління соцзахисту населення перетворилося в сучасний Соціальний офіс

Гарний ремонт, комфортні умови для перебування відвідувачів, електронний документообіг, сенсорні термінали, нові меблі та комп’ютери – так виглядає Соціальний офіс у Добропіллі. Його було створено шляхом модернізації діючого управління соціального захисту населення Добропільської міської ради.

Переоснащення Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради відбулося завдяки перемозі у конкурсі проектів “Створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області” від Міністерства соціальної політики України. На реалізацію зазначеного проекту з державного бюджету були виділені кошти в сумі 924 тис. 250 грн., – про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

Для підвищення якості надання соціальних послуг мешканцям міста Добропілля та внутрішньо переміщеним особам, значного скорочення часу на прийом та очікування громадян в рамках даного проекту було придбано обладнання для апаратно-програмного комплексу системи електронної черги та документообігу з ліцензійним програмним забезпеченням. Також забезпечено умови для перебування дітей клієнтів: придбано дитячий куточок та кулер для води.

Для відвідувачів передбачена можливість отримання талону в інформатора та самостійне отримання талону в терміналі. Також для зручної та своєчасної інформатизації населення був придбаний інформаційний кіоск (сенсорний термінал).

Робочі місця спеціалістів, які здійснюють прийом громадян, облаштовані новими комплектами меблів та комп’ютерною офісною технікою. Для облаштування кімнати зберігання документів було придбано 10 архівних стелажів.

Враховуючи спрямованість проекту на створення робочих місць, в результаті реалізації заходів проекту в управлінні соціального захисту населення Добропільської міської ради, було створено два нових робочих місця, а саме: спеціаліста І категорії сектору прийому громадян та архіваріуса.

Всього в державному бюджеті України на 2018 рік на фінансову підтримку заходів зі створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області було передбачено 80 млн. грн. Загалом районні державні адміністрації та виконавчі органи міських, селищних, сільських рад та об’єднаних територіальних громад подали 30 проектів, з них 12 були затверджені та профінансовані.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies