Нині той, хто купує техніку та обладнання українського виробництва, може отримати компенсацію 15%. Про це повідомляють у Міністерстві економіки України. До державної програми долучилися три банки.
Нині в Україні діє програма, за умовами якої покупці можуть отримати 15% компенсації за придбання енергетичного, будівельного, колісного та спеціального обладнання українського виробництва, яке входить до затвердженого переліку. Отримати відшкодування тепер можна у 16 банках, серед яких нові учасники програми: АТ «Ощадбанк», АТ «Таскомбанк» та АТ «Кредитвест банк».
«Ми продовжуємо розширювати можливості програми «Зроблено в Україні», щоб підтримати наших виробників і зробити їхню продукцію доступнішою. Сьогодні учасниками програми стали ще три банки з широкою мережею відділень по країні. Це забезпечить зручність і легкий доступ до компенсації для ще більшої кількості клієнтів. Також ми активно працюємо над збільшенням переліку товарів, у придбанні яких держава компенсує частину їхньої вартості. Вже зараз перелік охоплює майже 140 видів техніки та обладнання, від автобусів до когенераційних установок», – зазначив заступник Міністра економіки України Андрій Телюпа.
Для того, щоб виробнику взяти участь у програмі, потрібно:
- подати електронну заявку до Мінекономіки;
- надати інформацію про ступінь локалізації, калькуляцію собівартості та технологічні операції, розрахунок питомої ваги витрат на оплату праці;
- після перевірки Мінекономіки товари будуть включені до переліку.
Щоб отримати компенсацію, покупцям необхідно зробити наступне:
- оплатити техніку та обладнання через уповноважений банк;
- подати до уповноваженого банку заяву на компенсацію разом із копією платіжного документа та актом прийняття-передачі.
Нині до програми залучені 16 банків: «БАНК ВОСТОК», «СКАЙ БАНК», «ПроКредит Банк», «ОТП Банк», «ПІРЕУС БАНК», АКБ «Львів», АБ «УКРГАЗБАНК», «АКЦЕНТ-БАНК», «РАДАБАНК», «МТБ БАНК», «Банк Кредит Дніпро», «ГЛОБУС», «АГРОПРОСПЕРІС БАНК», АТ «Ощадбанк», АТ «Таскомбанк» та АТ «Кредитвест банк».
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!