В Україні запустили фабрику з виробництва дронів-камікадзе
В Україні запустили фабрику з виробництва дронів-камікадзе для Збройних Сил України. Українські айтівці вже підтримали проєкт та передали 2 млн грн.
«Дрони – це одноразова бойова сила, і ресурс, який необхідно постійно відновлювати. А тому закрити цю потребу може лише безперебійне та системне виробництво».
Фабрику з виробництва дронів-камікадзе для ЗСУ запустили Благодійна організація «Хвиля’91» спільно з Нацгвардією.
Збирають дрони безпосередньо в Україні, використовуючи при цьому вдосконалені нашими військовими боєприпаси. Після виготовлення їх безкоштовно передають військовим частинам під документи. Крім того, проводять навчальні тренінги по управлінню.
У планах виробників – створення по 500 БПЛА на місяць.
«Дані дрони, в порівнянні з цивільними, оптимальніше використовувати для ураження цілей ворога завдяки вантажопідйомності до 1,2 кг. При цьому їхня вартість майже в 10 разів менша за дрон типу DJI Mavic 3 і не перевищує 200$. Це стало можливо завдяки нашим азійським партнерам, у яких ми купуємо запчастини за вигідними цінами».
Проєкт підтримали група ІТ-компаній Netpeak Group та агентство інтернет-маркетингу Netpeak, які загалом передали 2 млн грн.
«Ми хотіли б, щоб Україна перемогла не лише завдяки підтримці цивілізованого світу, а й за рахунок технологій, інновацій та власних розробок. Україна не має такої кількості ресурсів у вигляді нафти, газу та корисних копалин. У нас немає 140 млн населення, готового виконати злочинний та терористичний наказ. Зате ми маємо кмітливість, одних з найкращих інженерів світу і розробників сучасного софту. І ми повинні перемогти в цій війні за рахунок інновацій. Тому ми вирішили підтримати технологічний та ефективний проєкт розробки українських FPV-дронів», – зазначає засновник групи компаній Netpeak Group Артем Бородатюк.
Крім виробництва дронів, «Хвиля’91» ще навчає управляти ними у школі БПЛА. Для якісного управління FPV військовим потрібно пройти двотижневий курс.
Як долучитися до виробництва
З урахуванням масштабування виробництва та інвестиціям партнерів «Хвиля’91» наразі планує виготовляти по 500 дронів (FPV) на місяць.
Вартість одного БПЛА – 9 тисяч гривень.
Оплатити створення дрону-камікадзе може кожен українець. Крім того, можна задонатити будь-яку суму на підтримку проєкту «Хвиля’91», переказавши кошти на:
- «Монобанк» – 5375 4114 2328 8633
- ПриватБанк – 5169 3351 0111 9473
- банку.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!