Ветеран в’єтнамської війни виступить в ДніпроОДА

У Дніпропетровській облдержадміністрації відбудеться зустріч із всесвітньо відомим американським психологом Френком П’юселіком. Він розповість про соціальну адаптацію ветеранів: як внутрішню силу, отриману на війні, перетворити на особистий успіх. Про зустріч повідомила начальник управління допомоги учасникам АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка.

«Під час тренінгу йтиметься про психологію бою, про те, як змінюється людина після війни – її сприйняття світу, пріоритети, відносини з іншими. Учасники зможуть краще зрозуміти себе і своїх близьких», – розповіла начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

За її словами, учасники дізнаються не лише як допомогти собі, а й як підтримати друзів. Тих, хто переживає кризу, замикається і відсторонюється від родини.

Ця зустріч дасть ветеранам можливість краще зрозуміти себе, своє життя до і після війни, своїх близьких і друзів, тому що мова піде про психологію бою, і про те, як змінюється людина і його життя внаслідок участі у війні, як змінюються її пріоритети, її сприйняття, відносини з людьми і багато іншого.

На зустріч із психологом запрошують учасників АТО, ветеранів, членів їхніх родин. Цікаво буде й волонтерам, психологам, соцпрацівникам. Організатори обіцяють атмосферу поваги та глибокої вдячності.

Зустріч буде проходити 10 і 11 листопада з 10:00 до 18:00 за адресою: м. Дніпро, пр. Поля, 1. Участь безкоштовна, потрібно лише зареєструватися.

Контактні телефони: 0984564009, 0505850662.

Френк П’юселік – ветеран в’єтнамської війни, знаменитий американським психолог. Автор цілого напрямку в сучасній психології. Створив методи та програми  реабілітації учасників воєн, які нині використовуються в різних країнах світу.

Френк П’юселік:

«Українські солдати – потужні люди. Психічно вони сильніші, ніж солдати інших країн, з ними легше працювати, ніж, скажімо, з американськими солдатами. Українські хлопчики не чекають, що їх хтось прийде і врятує. Вони самі знаходять способи витримати, протриматися, вижити. У моєму розумінні загальна свідомість в українських бійців вища, ніж у інших, – вони готові розраховувати на власні сили і брати на себе відповідальність. Вони ментально сильніші.

Інша сторона прийшла в Україну підготовленою і озброєною, і це на різних рівнях створює для українських солдатів великий пресинг. Мені особисто було би дуже складно бути в таких умовах, хоч колись ми також дуже часто були на грані смерті. Але вижили. Аспект травми у солдатів, які пройшли війну, неймовірно подібний – незважаючи на те, в яких “гарячих точках” точилися бойові дії».


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies