Вісім підприємств на Донеччині можуть втратити статус критично важливих
У Донецькій ОДА продовжується визначення критично важливих підприємств та організацій. За результатами роботи комісій 8 підприємств у Донецькій області можуть втратити статус критично важливих через невиконання умов.
Про це повідомляє Донецька ОДА
Вчора, 30 жовтня, відбулось засідання комісії з визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період на території Донецької області.
Заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко зазначив, що комісією проводиться робота з проведення перевірки відповідності підприємств, установ та організацій, яким обласною військовою адміністрацією надано статус критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період на території Донецької області, критеріям, які дозволяють отримати такий статус.
«Для визначення підприємства критично важливим, воно має відповідати мінімум трьом пунктам, визначеним постановою Кабінету міністрів. Однією з головних умов є відповідність рівня середньої заробітної плати працівників підприємства», — сказав Бойко.
До роботи комісії залучені представники структурних підрозділів ОДА, ГУ ДПС у Донецькій області, ГУ Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях, Донецького обласного ТЦК та соціальної підтримки.
За результатами роботи комісії проведено перевірку на відповідність критеріям ряду установ та організацій, та визначено, що 8 підприємств не виконують усі необхідні вимоги для збереження статусу критично важливих.
«Комісія запропонувала начальнику обласної військової адміністрації скасувати для цих підприємств та установ статус критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період на території Донецької області», — ідеться в повідомленні.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!