Володіння англійською мовою – вже не дивовижна навичка, а необхідність
Згідно з освітньою реформою, однією з ключових компетентностей є володіння іноземною мовою. 80% ділового мовного світу займає англійська. Але, на жаль, у більшості шкіл, особливо в невеликих містах, у вивченні англійської мови увага приділяється переважно вправам по роботі з текстом та механічному заучуванню лексичного мінімуму. Цього і сучасним батькам, і їхнім дітям вже замало. Саме тому дедалі популярнішими стають альтернативні уроки поза школою.
Знання іноземних мов – шлях до успіху
Володіння іноземними мовами дозволяє розширити кругозір, спілкуватися з мешканцями інших країн, підійматися кар’єрними сходинками.
Нині у світі 400 мільйонів людей розмовляють англійською. Ще майже мільярд використовують її, як другу мову для спілкування. 80% ділового мовного світу займає англійська. Це мова глобального бізнесу, інтернету, науки, дипломатії. Вона є офіційною мовою щонайменше в 50 країнах світу.
«Ми вчимо англійську мову, щоб знати алфавіт і вчити нові букви, особливо слова. Ось, коли я піду й запитаю в тих людей, котрі говорять англійською, то я буду також говорити англійською мовою», – каже школяр Димід.
Школярка Єва мріє про подорожі, тож саме це для неї є стимулом вивчати англійську.
«Якщо ми поїдемо в іншу країну, щоб ми могли розмовляти. Я хочу з’їздити в Африку. Там постійно літо. Можна вічно гуляти».
Альтернативне вивчення іноземних мов для дітей
Українські батьки своїх дітей вже змалечку віддають на додаткові заняття. Для цього існують гуртки та центри розвитку з вивчення іноземної мови.
За словами тренерки Юлії Лозінської, навчання в мовних центрах набагато результативніше, тому що тут панує геть інша атмосфера, ніж у школі.
«Я вважаю, що робота в мовних центрах – це великий плюс. Тут ми навчаємо дітей інакше. Не так, як у школі. Ми створюємо тут таку атмосферу, що дитина не переживає за помилки. Вона більш активна, бо не боїться отримати погану оцінку», – пояснює тренерка.
Діти, які посилено вивчають іноземні мови, набагато більш зосереджені. Вони більш уважні, терплячі й кмітливі, ніж однолітки, які такого захоплення не мають.
«Щодо програми, яку ми тут викладаємо – це «британська» модель вивчення англійської мови. Замовляємо підручники з Оксфорда та Кембриджу», – каже Юлія.
Незабаром не пропустіть велике інтерв’ю з цікавою гостею, яка так переймається якісною освітою власних дітей, що відкрила кілька розвивальних центрів у різних містах Донеччини.
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!