Як на деокупованих територіях зняти готівку з картки

Мінреінтеграції підготувало інструкцію з порадами про те, як зняти готівку з картки мешканцям деокупованих територій

Попри зусилля відновити усі сфери життєдіяльності на деокупованих територіях України поки що не скрізь запрацювала банківська система. Зокрема, не всюди відкриті банківські відділення та банкомати.

Проте громадяни України, де б вони не знаходились через повномасштабну війну, продовжують отримувати пенсійні виплати або соцдопомогу на картки.

Для тих, хто сьогодні мешкає на деокупованих територіях України і шукає спосіб зняти кошти зі своїх рахунків Мінреінтеграції підготувало відповідну інструкцію.

Зняти готівку на касі супермаркету, аптеки, АЗС

Скористатися такою можливістю можна, якщо у звільненому місті вже почали працювати торгові центри, аптеки та/або АЗС. Зокрема, це «АТБ», «Сільпо», «Varus», «Аврора», «Фора», «WOG», АЗС «ОККО» тощо. Проте інформацію щодо наявності грошей та можливості отримати ту чи іншу суму потрібно уточнювати безпосередньо на касах.

Зняти готівку на касі торгової точки можна після того, як буде оплачено за будь-який товар банківською картою. Далі потрібно повідомити касира про бажання зняти готівку.

Скористатися сервісами «Укрпошти»

Щоб перерахувати кошти з картки для отримання готівки у відділенні «Укрпошти» або з адресною доставкою можна скористатися послугою «З картки додому». У такому випадку листоноша протягом 2-х робочих днів принесе переказ за вказаною адресою та передасть безпосередньо в руки отримувача.

Також можна зняти готівку з картки через POS-термінали у відділеннях «Укрпошти». Ця послуга доступна власникам платіжних карток, зокрема – платіжних засобів з підтримкою технології NFC (годинник, кільце, смартфон) VISA, Mastercard та ПРОСТІР.

За одну операцію отримувач може зняти від 50 до 15 000 гривень. При цьому доведеться сплатити комісію за видачу коштів – 2% (окрім працівників «Укрпошти»).

Читайте також: На деокупованій території Харківщини повертається життя

Ірина Міщенко


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies