Як за допомогою бота-юриста повернути пенсію


67893
коментарі відсутні

Українська Гельсінська спілка з прав людини створила чат-бота, який допомагає формувати заяви до суду та Пенсійного фонду України для стягнення заборгованості по пенсії.
 
Завдяки боту переселенці та громадяни, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також Автономної Республіки Крим, і не мають можливості користуватися послугами юриста, отримують доступ до правової допомоги.
 
Онлайн-помічник розрахований винятково на тих, хто має заборгованість за пенсійними виплатами. Бот, залежно від запиту, формує два типа документів: позов та заяви щодо виплати заборгованості.
 
Бот працює:
 
– у Телеграмі – https://web.telegram.org/#/im?p=@Pensionuabot @Pensionuabot
 
– у Facebook Messenger – https://www.messenger.com/t/108267534228372 (назва бота «Пенсии для переселенцев из Донбасса и Крыма»)
 

Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
Як суб’єкту господарювання отримати одноразову матеріальну ...

Поспішайте, хто ще не зробив! Сьогодні останній день подачі заяви. Роботодавці, які скоротили або можуть скоротити робочий час працівників через карантинні обмеження, можуть подати заяву на отримання одноразової матеріальної допомоги. Для цього до 21 грудня необхідно звернутися до центру зайнятості за своїм місцеперебування та надати необхідні документи. Дивіться більше експериментальних відео у добірці Зміни. Експерименти!

Юридичний порадник для переселенців 24/7 без жодних черг, ...

Більш ніж 1,5 мільйона українців – внутрішньо переміщені особи. Вони часто зіткаються з адміністративними та юридичними складнощами. У більшості випадків вони не мають уявлення, куди і до кого звертатися за допомогою. Чат-бот «Юридичний радник» для ВПО був розроблений в рамках швейцарсько-української Програми EGAP Фонд Східна Європа у партнерстві з Благодійним фондом «Право на захист». Як

Хто може піти в декретну відпустку

Хто може піти в декретну відпустку та що для цього потрібно? Пояснюємо – дивіться! Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне! Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь! Адміністративні послуги Практичні поради Працевлаштування

Як отримати правову допомогу від держави

Конституція України гарантує громадянам право на отримання безоплатної правової допомоги від держави. Будь-хто може отримати консультації та роз’яснення з правових питань, скласти скаргу, заяву та інші непроцесуальні документи за допомогою спеціалістів. Це так звана первинна правова допомога. Безоплатна вторинна правова допомога надається певним категоріям громадян. Вона передбачає захист, представництво їхніх інтересів в судах та органах