Які бувають воєнні злочини, і як правильно їх документувати

Українські правозахисники фіксують воєнні злочини рф на Донеччині. Зокрема у Краматорську діє приймальня «Української Гельсінської спілки з прав людини». Юристи збирають інформацію про можливі воєнні злочини, а також надають первинну правову допомогу. Про те, як люди самі можуть задокументувати воєнні злочини, і що робити з цими матеріалами далі –дивіться у відео.

Які воєнні злочини варто документувати?

Для чого варто документувати воєнні злочини?

Хто, скажімо, може фіксувати, документувати воєнні злочини? Це, наприклад, тільки «Українська Гельсінська спілка з прав людини», яку ви представляєте, чи також і люди?

А що потрібно робити, алгоритм, якщо воєнний злочин стався, якщо людина бачить, що вона має робити?

Якщо є свідки, як з ними спілкуватися, як правильно їх записати?

Якщо людина зібрала такі файли воєнних злочинів, куди далі їх треба передавати, кому саме, куди звертатися?

Що далі відбудеться з цими документами?


Ця публікація здійснена за підтримки Фонду “Партнерство задля стійкості України”, який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО “Антикризовий медіа-центр” не обов’язково відображає позицію Фонду та/або його фінансових партнерів.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies