Якщо терпіти несила


12712
коментарі відсутні

Якщо терпіти несила

Ірина (ім’я змінене з міркувань безпеки) довго терпіла психологічний тиск чоловіка. Жінка була у відчаї. Забрала дітей та пішла з дому жити до матері. Та виявляється, то був лише початок. Поки вона з’ясовувала стосунки з «коханим», рідна мати почала процес з позбавлення своєї доньки батьківських прав. Ось тоді Ірина відчула, що земля «поплила» у неї з-під ніг і вона не знала, як жити далі. На щастя, доля звела жінку з представниками Денного центру, що спеціалізується на роботі з людьми, які зіткнулися з домашнім насиллям.

Нині про той період свого життя Ірина згадує з жахом і радить усім не терпіти насилля, не мовчати, а просити про допомогу у фахівців. Ця історія трапилася з мешканкою Вугледарської громади. У цьому місті за підтримкою можна звернутися за телефоном: 64101 або на гарячу лінію: 0 800 500 335.

Денний центр розташований за адресою: м. Вугледар, вул.13-ти десантників, 25, прим.16.

Якщо терпіти несила - Фото №1

Якщо терпіти несила - Фото №2

 

Якщо терпіти несила - Фото №3

 

Якщо терпіти несила - Фото №4

 

Допис підготований у межах проєкту «Ініціатива знизу», що реалізується ГО «Антикризовий медіа-центр» за технічного адміністрування ЗУРЦ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. #UNRPP


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі