Жителя Слов’янська засуджено за заклики атакувати Київ та підтримку агресії рф

70
коментарі відсутні

Жителя Слов’янська засуджено за заклики атакувати Київ та підтримку агресії рф

У Донецькій області засуджено мешканця Слов’янська, який у соцмережах публічно підтримував збройну агресію росії проти України та закликав до атак на Київ. Вирок ухвалено за матеріалами Донецької обласної прокуратури.

Як встановило слідство, у травні-липні 2022 року чоловік через акаунт у забороненій соцмережі поширював відео на підтримку чеченських бойовиків, які воюють на боці рф. Також він репостив дописи проросійських спільнот із образами на адресу української влади та армії, зокрема – бійців полку «Азов». У його публікаціях містилися прямі заклики до збройних атак на столицю України.

У липні 2022 року пропагандиста було викрито. Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом застави у понад 198 тис. грн. Після її внесення чоловік утік та перебував у розшуку до березня 2024 року, коли його повторно затримали.

Суд визнав обвинуваченого винним у виправдовуванні та глорифікації російської агресії, а також у поширенні закликів до насильства (ч. 2 ст. 436-2 ККУ). Йому призначено 5 років і 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика