Жителям Луганщини пропонують заповнити анкети щодо відмови від неушкодженого житла та отримання компенсації

Ідеться про нерухомість, яка не зазнала пошкоджень під час війни.

Жителі Луганської області можуть отримати грошову компенсацію, якщо мають неушкоджене житло та хочуть відмовитися від нього на користь держави. Верховна Рада разом із ЛОВА запровадила збір інформації про вцілілі помешкання на Луганщині. Якщо власники такої нерухомості  бажають отримати грошову компенсацію, то потрібно юридично оформити відмову від права власності на нього на користь України.

«На виконання рішення ТСК ВР України з питань захисту майнових та немайнових прав внутрішньо переміщених та інших осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України від 14.06.2024 року, Луганською обласною військовою адміністрацією запроваджується збір інформації про вціліле житло в Луганській області, власники якого бажають отримати компенсацію за таке житло за умови юридично оформленої відмови від права власності на нього на користь держави Україна у разі потенційної появи такої можливості та наявності необхідних фінансових ресурсів», — повідомляє Старобільська міська рада.

У разі бажання отримати компенсацію замість житла в Луганській області потрібно заповнити анкету за посиланням.

У разі виникнення запитань щодо цієї анкети можна звернутись за адресою budget.strat.loda@gmail.com.

Читайте також: Переселенці зможуть подати заяву на іпотеку через «Дію»

Заповнити інформацію можна як щодо житла, яке знаходиться на території області, окупованій після повномасштабного вторгнення російської федерації з 24.02.2022, так і щодо житла, яке знаходиться на  території області, окупованій до цієї дати.

Важливо! Опитування не є збором заявок, воно проводиться для вивчення попиту на такий вид компенсації і стосується саме неушкодженого житла.

Подати заяву про пошкоджене або зруйноване внаслідок бойових дій житло можна в місцевому ЦНАПі, нотаріуса або в порталі «Дія».

Читайте також: Без фото та відеофіксацї: мешканці з ТОТ зможуть отримати компенсацію за житло


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!

Цей сайт використовує cookies