18 жовтня, 14-00. Механізми участі громадян в прийняті рішень на місцевому рівні: які громади мають обмежений доступ до представлення своїх інтересів?

1038
коментарі відсутні

Шановні колеги

запрошуємо на презентацію

Тема: Механізми участі громадян в прийняті рішень на місцевому рівні: які громади мають обмежений доступ до представлення своїх інтересів?

Час та дата проведення: 14-00, 18 жовтня

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

Україна ратифікувала основні міжнародні нормативні документи щодо участі громадян в житті держави, регулювання питань місцевого самоврядування та надання захисту громадянських та політичних прав.

Враховуючи проведення реформи децентралізації в нашій державі, роль громад та можливості їх участі в місцевому самоврядуванні зростає з геометричною прогресією. У розвинених країнах, існують різноманітні практики участі членів громади у вирішенні місцевих справ та безпосередньої участі в місцевому самоврядуванні. Україна стоїть на шляху демократичних трансформацій і поступово будує сильне та активне громадянське суспільство. Одна з основних задач на цьому шляху: співпраця громадян з владою задля вирішення нагальних питань, як національного, так і місцевого значення, яка може бути реалізована шляхом запровадження безпосередніх форм участі громадян у місцевому самоврядуванні. Саме тому питання участі громадян в прийнятті рішень на місцевому рівні актуальне.

Моніторинг інструментів участі в громадах Донецької та Луганської областей, який провели аналітики проекту «Програма співпраці громадськості та органів місцевого самоврядування в Донецькій і Луганській областях» виявив ряд проблем, що існують у цій сфері. Зокрема, лише у 8 ЦНАПах з 29-ти в Донецькій області можна зареєструвати статут громади. Які саме громади нині позбавлені такої можливості? Наскільки негативними можуть бути наслідки від подібної ситуації? Які інструменти участі частіше за все використовують громадяни, а які взагалі не задіяні в житті? Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте 18-го жовтня

Захід відбудеться за участі:

Романа Кисленка, аналітика проекту «Програма співпраці громадськості та органів місцевого самоврядування в Донецькій і Луганській областях»

Іллі Перекрестова, аналітика ГО «Точка доступу» 


Довідка: моніторинг інструментів участі в громадах Донецької та Луганської областей відбувався в рамках проекту ГО «Точка доступу» та ГС «Форум НДО в Україна» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика