8 травня, 10-00. Прес-конференція присвячена святковій акції  «Радість дітям на Великдень»


1207
коментарі відсутні

 

8 травня, 10-00. Прес-конференція присвячена святковій акції  «Радість дітям на Великдень» - Фото №1

Запрошуємо на прес-конференцію, присвячену святковій акції  «Радість дітям на Великдень»

 

Час та дата: 10-00, 8 травня

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

 

 У період 5-8 травня 2021 року на Світлій Великодній Седмиці за сприяння командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва на Донбасі  проводиться святкова акція під назвою: «Радість дітям на Великдень».

Провідний мессидж: «Турбота про мирне і щасливе дитинство маленьких українців – це не обов’язок, це поклик серця». Акція проводиться в рамках  національно-мистецького проекту  “ARTПЕРЕМИР’Я”.

До проведення заходів залучається лауреат національної театральної премії «GRA» – Чернігівський обласний театр ляльок ім. О. Довженко із музичною інтермедією «Великдень із космічними мишами», режисер-постановник Антон Шеремок.

У ході святкових заходів 3000 маленьких українців з прифронтових населених пунктів Мар’їнка, Новомихайлівка, Новолуганське, Світлодарськ, Парасковіївське, Миронівський, Красногорівка побувають на святкових виставах та отримають від військових смачні Великодні паски.

Художній керівник проекту – відомий театральний діяч Максим Добролюбов.

Керівник-координатор проекту, офіцер командування об’єднаних сил ЗСУ, журналіст та письменник Борис Кутовий.

Святкова акція «Радість дітям на Великдень» проводиться за підтримки Корпорації «АТБ», Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, ПрАТ «Дніпропетровський комбінат харчових концентратів» та благодійників.

 

Довідково:

Національний проект «АРТПЕРЕМИР`Я» був заснований за ініціативи та сприяння командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва  й успішно впроваджується вже третій рік поспіль. За період дії проекту організовано та проведено більш ніж 35 виступів найкращих артистів та театральних колективів на яких побувало майже дванадцять тисяч «дітей війни» та глядачів дорослого віку.

У вересні 2020 року у м. Соледар, Донецької області в  рамках національного проекту «АРТПЕРЕМИР`Я» було проведено театральний міні-фестиваль дитячих театрів «Печера казок». Вистави проходили у соляних печерах на глибині 288 метрів під землею. Аудиторія – діти з прифронтових населених пунктів Донецької області. Також у грудні 2021 року, напередодні новорічних та різдвяних свят, більш ніж 2000 «дітей війни» прийняли участь у святковій акції «Книжка в гості завітала – свято дітям влаштувала». Діти побачили театральні вистави та отримали солодкі подарунки. До Мар’їнської музичної школи було передано сучасні музичні інструменти, а до 130 шкільних та містечкових бібліотек прифронтового Донбасу – 500 книжок дилогії офіцера ЗСУ Бориса Кутового «Листи здалеку».

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі