Законодавство

Що робити, якщо один з батьків не хоче сплачувати аліменти на дитину

Суспільство

Пояснюємо короткий алгоритм дій!

Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне!
Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Українці вкрай мало знають про бюджет і податки

Економіка

Такі результати дослідження, яке проводилося Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення ГС “Кейс Україна”. Більшість опитаних не знає, скільки платить податків та на що вони витрачаються. А ви можете, наприклад, розшифрувати ...

Сервіс солов’їною

Суспільство

У супермаркеті та в інтернет-магазині, в кав'ярні, банку, на АЗС, в аптеці або бібліотеці – обслуговування повинно бути українською. Тільки на прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися іншою мовою.
Такі зміни почнуть діяти ...

Визначено механізм правонаступництва в нових громадах та районах

Суспільство

Нові райони та територіальні громади тепер мають законодавчо закріплені підстави проводити реорганізацію та передавати майно. Відповідний закон набрав чинності та надав можливість працювати новообраним органам місцевого самоврядування громад і ...

Банківська картка для дитини – переваги та ризики

Суспільство

Банківська картка може стати дитині в нагоді, навіть якщо на ній немає грошей, або грошима вона може скористатись тільки під контролем батьків.
В чому переваги та недоліки дитячих карток та на що звертати увагу при виборі?
 
Що можна робити ...

Як громадськості впливати на прийняття рішень місцевою владою

Політика

Яким чином громадськість може впливати на прийняття рішень місцевою владою?
Які існують механізми місцевої демократії?

Відповідає Максим Ткач, керівник Донецького офісу Програми «U-LEAD з Європою»

Дивіться більше відео з відповідями на ...

Які зміни до Правил дорожнього руху прийняті для водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів?

Суспільство

24 листопада набули чинності зміни до Правил дорожнього руху, що були введені Постановою Кабінету Міністрів України № 1105 від 11 листопада 2020 р.

Як змінилися правила користування ременями безпеки?
Де тепер дозволено їздити ...

Якість комунальних послуг перевірятиме спеціальна інспекція

Суспільство

Інспектори перевірятимуть, чи дотримуються надавачі комунальних послуг законів, нормативів і стандартів в сфері ЖКГ. Також розглядатимуть скарги споживачів на дії комунальників і контролюватимуть споживачів на предмет відповідального користування ...

Договір цивільно-правового характеру

Суспільство

Продовжуємо розповідати про види трудових угод, що укладаються між роботодавцями та працівниками. У попередніх публікаціях йшлося про трудові договори та трудові контракти.
Зараз розглянемо нюанси правовідносин, які виникають при укладенні Договору ...

Хто володіє власністю громади

Суспільство

Комунальна власність остаточно сформувалась в Україні лише на сьомий рік незалежності. Вона означає колективне майно територіальної громади, яка доручає управління та повне розпорядження місцевій владі.
В Україні існує три форми власності: ...

Наш Антикризовий медіа-центр – це мультимедійний онлайн-ресурс, який надає інформацію про найважливіші події в Україні. Впродовж всього дня ми публікуємо останні новини в законодавстві України, зокрема, які стосуються Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей. Наші журналісти постійно висвітлюють інформацію про хід реформ у регіоні, а кваліфіковані спеціалісти проводять моніторинг правових процесів в країні, аналізують нові законодавчі нормативно-правові акти. У нас можна почитати та послухати їхню думку стосовно того, як впливають нові закони на життя і добробут мешканців регіону. 

Ми прагнемо об’єднати мешканців Донецької області, незважаючи на те, що деякі регіони мають статус тимчасово окупованих. Ми вважаємо, що наші читачі мають право завжди бути в курсі всіх подій в регіоні. Що приготувало законодавство України для бізнесу та людей, які перспективи пропонує Верховна Рада та депутати, коли та як відбуваються вибори – все це та навіть більше ви зможете знайти на нашому сайті в поточній категорії. За допомогою нашого ресурсу ми намагаємось надавати якісну інформацію в зручному для вас форматі. Ви маєте змогу підписатися на розсилку на нашому сайті і першими дізнаватись про всі новини законодавства, а також брати участь в форумах та онлайн-обговореннях. Наші консультанти зможуть відповісти на всі запитання, а також надати аргументовані поради та рекомендації для вас.

Наша мета – підвищення рівня обізнаності населення Донецького регіону в правових питаннях. Ми вважаємо, що знання і розуміння законів країни, по-перше, сприятиме розвитку та зміцненню малого та середнього бізнесу в регіоні, по-друге, допоможе звичайним людям краще знати свої права і обов’язки перед державою, швидко орієнтуватися в основних законодавчих питаннях.