Комунальні послуги

Альтернативне водозабезпечення для Торецька

Більше пів сотні разів з початку військового конфлікту Торецьк залишався зневодненим.Цю проблему міг би розв'язати альтернативний водогін. На скільки реальна така ініціатива і чи готують у місті на екстрений випадок запасний варіант — деталі у ...

На Луганщині готуються до комплексної модернізації Попаснянського водоканалу

Суспільство

Амбітний проєкт орієнтовною вартістю 75 мільйонів євро буде реалізований за фінансової підтримки уряду Франції. Офіційною стороною від України виступає Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.
Головна мета реконструкції ...

Прифронтові міста Донеччини забезпечать питною водою, з газопостачанням дещо складніше

Суспільство

Протягом всього часу, що триває військовий конфлікт, мешканці прифронтових Торецька, Мар’їнки та Красногорівки потерпають через відсутність стабільного водопостачання. Цього року проблему буде вирішено.
Про це повідомив голова Донецької ...

Альтернативний водогін може вирішити проблему водопостачання Торецька

Суспільство

Вже тиждень мешканці прифронтового Торецька та навколишніх селищ залишаються без питного водопостачання. Починаючи з 4 січня, через низку поривів на водогоні, припинено водопостачання самого Торецька, сусіднього міста Залізне, а також селищ ...

Сервіс «на морозі»

У Костянтинівці до управління міськгазу традиційно стоїть черга. Зо два десятки людей мерзнуть на вулиці годинами в надії потрапити на прийом до спеціалістів.
Через що люди наражають себе на небезпеку під час пандемії та чому так повільно ...

Як діяти абонентам облгазу, якщо в них є переплата?

Суспільство

Як діяти абонентам облгазу, якщо в них є переплата?
Чи можливо забрати свої гроші у комунальної установи, та як це зробити, не наражаючи себе на небезпеку у довжелезних чергах?
Такі питання ми поставили головній спеціалістці Костянтинівського бюро ...

Якість комунальних послуг перевірятиме спеціальна інспекція

Суспільство

Інспектори перевірятимуть, чи дотримуються надавачі комунальних послуг законів, нормативів і стандартів в сфері ЖКГ. Також розглядатимуть скарги споживачів на дії комунальників і контролюватимуть споживачів на предмет відповідального користування ...

Отримувачам субсидії потрібно повідомити управління соцзахисту про зміну особового рахунку

Суспільство

Квест — залишитися з газом цією зимою — на Донеччині  триває. Наступне випробування для тих, хто отримує субсидію. Їм необхідно повідомити про новий особовий рахунок. Заповнити відповідний бланк у Костянтинівці можна на ґанку управління соціального ...

Як не втратити субсидію у разі зміни постачальника газу?

Суспільство

До 29 листопада мешканцям Донецької області необхідно обрати постачальника газу.

⚡Які кроки потрібно зробити після цього, щоб не втратити субсидію?

⚡Яким чином повідомити органи соцзахисту?

⚡Які свідчення надавати?

 

...

У чотирьох населених пунктах Донеччини є проблеми з теплопостачанням

Суспільство

Без тепла залишаються 1 будинок та школа в Авдіївці, 12 будинків у Часів Ярі та 9 будинків у Покровську.
Пов’язано це з отриманням документів у Державній архітектурно-будівельній інспекції для модульних котелень, а також із завершенням робіт з ...

Громадська організація «Антикризовий медіа-центр» – ваш надійний помічник у світі новин. Наша позиція полягає у висвітленні позитивних змін в регіоні. В підготовлених матеріалах ви відшукаєте відповіді на актуальні запитання. Пропонуємо вашій увазі рубрику новин та подій про «Комунальні послуги», для допомоги нашим читачам.

З наших інформаційних матеріалів ви дізнаєтеся про зміни тарифів на опалення, що наразі знаходяться у стані обговорення. Ми розповімо, яких родин на Донеччині може торкнутися запропонований проект, і які він матиме наслідки. Разом поміркуємо над ситуацією щодо підвищення цін на надання комунальних послуг та почуємо думки експертів з цього приводу. 

Наш портал розповість, навіщо треба укладати договір з комунальним підприємством, який перелік документів для цього потрібний, чим погрожує зволікання мешканцям багатоквартирних будинків. Обов’язково з’ясуємо, які переваги нам надасть реформа житлово-комунального господарства та внесення змін до закону.

На сторінках нашої нової рубрики ми обговоримо все про житлово-комунальні послуги, адже це невід’ємна частина повсякденного життя кожного мешканця регіону. Торкнемося питань щодо старих боргів за електроенергію та дізнаємося, що входить зараз у квитанції споживачів тепла й води.

Наш медіа-центр завжди в курсі самих актуальних новин і запитань. Вам більше не треба марнувати час на візити до комунальних служб – всі відповіді, як оплатити світло, газ, воду або укласти договір з комунальним підприємством, є на нашому сайті. 

В нашому регіоні відбуваються позитивні зміни, відновлюється соціальна інфраструктура, виникають цікаві ідеї про відтворення Сходу України. На нашу думку, усі громадяни мають право знати, як розвивається наш шахтарський край саме зараз. Не пропустіть цікаві новини та важливу інформацію – частіше заходьте на нашу сторінку!