Луганська область

Дайджест подій Луганщини

Суспільство

У дайджесті подій Луганщини:

Поминальний мітинг-реквієм біля пам’ятника Жертвам Голодомору у Сєвєродонецьку
В межах глобальної екологічної ініціативи Greening of the Planet та акції «Створюємо ліси разом» в Борівському лісництві висадили ...

Як розвиваються сільські громади на Луганщині

Суспільство

Сільські громади на Луганщині, попри свою близькість до кордону з РФ, намагаються залучати інвестиції на розвиток.
Марківська СТГ – це 34 населені пункти, що об’єднані у дев’ять старостатів, де мешкає 14 тисяч людей.
Будівництво амбулаторії ...

Відеодайджест подій Луганщини

Суспільство

- Перший на Сході України Центр «Дія» відкрили у Станиці Луганській
- незаконні збройні формування обстріляли Новозванівку Попаснянської територіальної громади
- Перший храм ПЦУ на Луганщині побудують у Сєвєродонецьку
- три нові пожежні ...

На Луганщині почалося проєктування нової залізничної гілки

Суспільство

Потрібно побудувати приблизно 50 кілометрів колій, щоб з’єднати Луганську область із всеукраїнською мережею. Колишня інфраструктура була порушена внаслідок часткової окупації регіону.
Луганська область отримала можливість відновити залізничне ...

ВЦА чи місцева рада. Як управляють територіями громад на сході України

Суспільство

Вісімнадцять територіальних громад у Донецькій та Луганській областях управляються військово-цивільними адміністраціями. Це ті громади, де не проходили місцеві вибори восени 2020 року, а керувати територією потрібно. Чим обмежені можливості ВЦА у ...

Дайджест подій Луганщини

Суспільство

Коротенько про події, що відбувалися на Луганщині:

Першокурсники-кадети у Кремінній склали  присягу. Для Луганського обласного ліцею «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» це вперше.
Про туристичний потенціал Луганщини розповіли ...

Наслідки минулорічних лісових пожеж на Луганщині

Суспільство

Погорілі дерева, пусті подвір’я та почорнілі стіни будинків - це все наслідки минулорічної лісової пожежі у селищі Воронове на Луганщині. Вогонь тоді пошкодив майже половину селища.
Як мешканці відновлюють оселі після пожежі, та хто їм у цьому ...

Тролейбусне сполучення Сєвєродонецьк-Лисичанськ на Луганщині запрацює вже цього року

Суспільство

Перша черга великого транспортного проєкту, яким планується з’єднати тролейбусним маршрутом Сєвєродонецьк, Лисичанськ і Рубіжне, добігає кінця. Невдовзі тролейбус почне курсувати між Сєвєродонецьком і Лисичанськом. Одночасно з будівництвом дорожньої ...

Відеодайджест подій Луганщини

Суспільство

- навчання з територіальної оборони тривають на Луганщині
- У Рубіжному відсвяткували 100-річчя Національного університету ім. Т. Шевченка
- Село Боброве відсвяткувало 251 річницю з дня створення
- Луганський обласний академічний український ...

Стратегія розвитку Донеччини та Луганщини – що конкретно заплановано

Суспільство

Стимулювання бізнесу, сприяння інвестиціям, покращення інфраструктури, відновлення промисловості, сільського господарства, будівництва, запровадження інноваційних технологій – такі загальні напрямки містить Стратегія економічного розвитку Донецької ...

Наше онлайн-видання пропонує увазі читачів спеціальний розділ, присвячений подіям на Луганщині. Антикризовий медіа-центр з гордістю за рідний край ділиться зі своєю аудиторією тими позитивними змінами, що зараз спостерігаємо на Донбасі. У нашій рубриці ви дізнаєтесь свіжі новини Луганської області. Її не минула війна, та ці часи позаду, й зараз регіон розвивається, стає на шлях стабільного життя.

Репортери нашого інтернет-ресурсу щодня готують цікаві матеріали, аби ви, відвідавши сайт, отримували об’єктивну інформацію з першоджерел. Ми розкажемо про останні події в Луганській області, про заходи, що відбуваються у сфері економіки, соціальній галузі, сільському господарстві. Ми поділимося з вами відомостями щодо суспільного життя, освіти, фінансової політики, культури, екології, охорони здоров’я.

Наші журналісти у віртуальний спосіб відвідають місто Луганськ, завітають у приймальні місцевої влади, візьмуть інтерв’ю у фахівців різних галузей, поспілкуються зі звичайними мешканцями, побувають на цікавих заходах, аби ви першими дізнавалися важливі новини Луганщини – цього сильного шахтарського краю. Адже ми впевнені, що все те позитивне, що зараз відбувається в регіоні, стосується кожного, кому не байдужа Україна. 

Гортаючи сторінки нашого інтернет-видання, ви отримаєте новини станом на сьогодні. Матеріали постійно оновлюються, актуальна інформація доступна щодня. Тож не витрачайте сили на самостійний пошук новин – ми зібрали всі важливі відомості про сучасну Луганщину в одній цікавій рубриці.