АКМЦ-online: “Впровадження Національного механізму взаємодії в сфері протидії торгівлі людьми”

2082
коментарі відсутні

Ні для кого не секрет, що Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми.

За даними дослідження, проведеного на замовлення Міжнародної організації з міграції (МОМ), з 1991 року по теперішній час, понад 160000 українців постраждали від торгівлі людьми, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.

Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми.
Проблема загострилася с початком бойових дій в Донбасі. В країні з’явилися тисячі людей, що були вимушені залишити свої домівки, податися в різні, під час незнайомі, населені пункти, де їм дуже складно знайти роботу – джерело забезпечення свого існування. Стан, в якому знаходяться ці люди, можна характеризувати як уразливий, вони під час не в змозі приймати
адекватні рішення, що стосуються пропозицій, щодо роботи. Ось і хапаються за об’яви з вигідними пропозиціями працевлаштування за кордоном, які можна побачити на стендах оголошень в любому місті країни, як за рятувальний круг, не припускаючи, якими можуть бути наслідки необдуманого згоди.

Спікери:

Представники ОБСЄ Кондибіна Надія, Войтович Ольга

Дзюмак Володимир Петрович – заступник директора обласного центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Костенко Наталія Івановна – начальник відділу по ділам сім’ї, молоді та ґендерного равенства Департамента по делам сім’ї, молоді та спорту

Представники національної полиції

Представники Донецької обласної Ліги ділових и професійних жінок


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також