Вибори

На порядку денному: присяга, поліція та шквал емоцій

Політика

Під час першої сесії на пленарному засіданні в Костянтинівці  новообрані депутати вчилися домовлятися.
Чи вийшло?

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. ...

Нові районні ради Донеччини – з невизначеними повноваженнями, без приміщень і регламентів

Суспільство

В результаті адміністративно-територіальної реформи в Україні відбулося укрупнення районів. Зокрема, в Донецькій області замість 13 районів, що існували на підконтрольній території, залишилося 5 районів.
Окрім того, в процесі децентралізації ...

У Краматорську сформовано нові органи місцевого самоврядування

Суспільство

Після проведення місцевих виборів у громадах повністю або частково оновлюються органи управління. Приступають до виконання своїх обов’язків голови рад, депутати, обираються члени виконкомів. Ці три гілки влади складають систему місцевого ...

Мешканці Донеччини обрали міську владу

Політика

Проведенням другого туру виборів Слов’янського міського голови практично завершилося формування оновлених органів місцевого самоврядування Донецької області.
Основні змагання кандидатів у мери та до місцевих рад відбулися 25 жовтня. Після ...

Як організована місцева влада в громаді?

Суспільство

Як організована місцева влада в громаді – відповідає Максим Ткач, керівник Донецького офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Дивіться більше відео з відповідями на важливі питання у добірці Питання-Відповідь!
Відстежуйте змІнИ, що відбуваються ...

Стрільба фарбою та фотографування бюлетенів у день виборів мера Краматорська

Суспільство

Під час другого туру виборів на посаду Краматорського міського голови зафіксовано цілу низку порушень виборчого законодавства та хуліганські дії. Всього на 17:00 до поліції надійшло 6 звернень як від мешканців міста, так і від членів дільничних ...

У Краматорську обирають міського голову, напередодні поліція фіксувала порушення

Політика

За даними на ранок 15 листопада, процес голосування розпочався у штатному режимі на всіх дільницях. Лише одна спеціальна дільниця у психоневрологічному диспансері відкрилася пізніше через технічні причини.
Про це повідомили представники ...

Громади готуються до проведення перших сесій місцевих рад

Суспільство

На місцевих виборах 25 жовтня 2020 року жителі обрали голів та депутатів місцевих рад. Ці вибори проходили за новим адміністративно-територіальним устроєм. Відтепер уся територія України покрита об’єднаними територіальними громадами.
 
Новий ...

Другий тур для мерів та нові депутати в радах – Донеччина обрала місцеву владу

Політика

Наразі завершується підрахунок голосів, отже лише подекуди відомі офіційні результати місцевих виборів, а по деяких громадах та районах – тільки попередні.
В Донецькій області ці перегони визначилися найнижчою по Україні активністю виборців – на ...

Що таке комітет самоорганізації населення

Суспільство

Що таке комітет самоорганізації населення, та навіщо вони потрібні - пояснюємо у відео.

Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне!
Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - ...

Місцеві вибори являють собою акт народного волевиявлення, спрямований на реалізацію прав та обов’язків громадян певного регіону. Участь в виборах – це активна громадянська позиція та турбота про майбутнє своєї держави. Саме тому надзвичайно важливо висвітлювати основні питання та проблеми цього процесу та пов’язаних з ним ситуацій.

Наш Антикризовий медіа-центр працює для того, щоб розповсюджувати інформацію щодо актуальних новин та подій, які відбуваються навколо голосування в Україні та нашому регіоні. Поточний стан у державі потребує надходження інформації лише з перевірених джерел, аби забезпечити усвідомленість громадського вибору. Люди мають право знати правду про політичне життя, особливості регіональної влади, управління та інші важливі питання. Тому була створена ця сторінка, на якій ми висвітлюємо новини онлайн щодо виборів до органів місцевого самоврядування. 

Головна задача нашого центру – це надання повної інформації про всі сфери життя суспільства. Ми приділяємо велику увагу проблемам прифронтових територій та переселенців, які потребують особливої турботи від держави. На сторінках сайту ви знайдете свіжі новини про вибори в Україні, професійну діяльність депутатів. Ми пояснюємо, яка галузь влади за яку сферу відповідає, які положення Конституції потрібно знати виборцю. Обговорюємо новації у виборчому кодексі. У нас можна почитати практичні поради про реєстрацію для голосування, в тому числі внутрішньо переміщеним особам. 

Останні новини про вибори до Парламенту також розміщені на сторінках нашого сайту. Ми допомагаємо краще дізнатися про діяльність та повноваження виборних органів – як місцевих, так і центральних. Велика увага приділяється аналітиці, інформуванню про проходження виборчого процесу, роботу місцевих дільниць, виявлених проблем та порушень, а також підсумки та результати голосування. На цій сторінці ви зможете прочитати інформацію про вибори в нашому регіоні. Додавайте сторінку до закладок, щоб дізнаватися потрібні дані найперше.