Депутати

Депутати Мирноградської міської ради голосуватимуть з планшетів

Суспільство

Замість піднятої руки – натискання кнопки. Депутати Мирноградської міської ради тепер голосуватимуть в електронному вигляді. Аби уникнути «кнопкодавства» у кожного буде персональний планшет. Нині обладнання тестують.
Депутати міської ради, члени ...

На порядку денному: присяга, поліція та шквал емоцій

Політика

Під час першої сесії на пленарному засіданні в Костянтинівці  новообрані депутати вчилися домовлятися.
Чи вийшло?

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. ...

Нові районні ради Донеччини – з невизначеними повноваженнями, без приміщень і регламентів

Суспільство

В результаті адміністративно-територіальної реформи в Україні відбулося укрупнення районів. Зокрема, в Донецькій області замість 13 районів, що існували на підконтрольній території, залишилося 5 районів.
Окрім того, в процесі децентралізації ...

У Краматорську сформовано нові органи місцевого самоврядування

Суспільство

Після проведення місцевих виборів у громадах повністю або частково оновлюються органи управління. Приступають до виконання своїх обов’язків голови рад, депутати, обираються члени виконкомів. Ці три гілки влади складають систему місцевого ...

Як організована місцева влада в громаді?

Суспільство

Як організована місцева влада в громаді – відповідає Максим Ткач, керівник Донецького офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Дивіться більше відео з відповідями на важливі питання у добірці Питання-Відповідь!
Відстежуйте змІнИ, що відбуваються ...

Громади готуються до проведення перших сесій місцевих рад

Суспільство

На місцевих виборах 25 жовтня 2020 року жителі обрали голів та депутатів місцевих рад. Ці вибори проходили за новим адміністративно-територіальним устроєм. Відтепер уся територія України покрита об’єднаними територіальними громадами.
 
Новий ...

Майже в усіх громадах Донеччини виборців не просили знімати маски – ОПОРА

ПолітикаСуспільство

Представники спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Донецькій області підсумували день виборів під час пресконференції в Антикризовому медіа-центрі. Говорили про порушення, серед яких і підкупи виборців.
Загалом на Донеччині у день ...

Про структуру та механізм роботи міської ради

Суспільство

Напередодні місцевих виборів не буде зайвим згадати повноваження та обов’язки різних гілок міської влади. Це дозволить краще розуміти процес управління містом, а ще - дасть можливість не потрапити на «гачок» недобросовісних кандидатів, які обіцяють ...

В Маріуполі діє електронна приймальня депутатів

Суспільство

Сервіс доступний на сайті міської ради. Докладніше про його роботу - у відео.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

У Краматорську дискутували кандидати на посаду міського голови

Політика

Відбувся четвертий ефір передачі «Зроби вибір» – спільного передвиборчого проєкту Антикризового медіа-центру та online-видання «KramatorskPost». У прямому ефірі взяли участь кандидати на посаду міського голови Краматорська Володимир Ржавський ...