Де отримати допомогу у Львові переселенцям

13660
коментарі відсутні

допомога переселенцям
Зимувати у регіонах, близьких до бойових дій, небезпечно, тож питання евакуації лишається нагальним для багатьох. Львів є одним з міст-хабів, куди прибувають багато переселенців.
Зробили для вас добірку матеріалів з порадами, де отримати допомогу у Львові.

Щодня на Львівському вокзалі волонтери зустрічають евакуаційні потяги зі сходу

Волонтери медико-психологічної допомоги  вже понад пів року на Львівському вокзалі зустрічають українців з «гарячих» точок, допомагають з поселенням, підтримують психологічно. Зібрала та організувала команду Галина Бордун, яка 24/7 з нею на зв’язку. Людей, що прямують якнайдалі від війни, менше не стало, каже Галина – навпаки, на зимовий період на Львівщині очікується нова хвиля вимушених переселенців.

Читайте також Гаряча лінія юридичної допомоги для переселенців від NRC

Медики зі сходу волонтерять на вокзалі Львова

Галини Бордун, голови робочої групи медико-психосоціальної підтримки людей, розповідає, як працюють волонтери групи медико-санітарної підтримки на залізничному вокзалі Львова, зустрічая переселенців зі сходу.

У Львові діє центр підтримки для маріупольців «Я – Маріуполь»

У центрі «Я – Маріуполь» переселенці можуть отримати гуманітарну, інформаційну, консультаційну, медичну та психологічну допомогу. Приходять сюди вони й просто поспілкуватися. На Львівщині нині тимчасовий прихисток знайшли від п’яти до семи тисяч жителів Маріуполя. Записатися на допомогу можна заздалегідь – на визначений день і час, але тут не відмовлять у підтримці й тим, хто стоїть у «живій» черзі.

Переселенці зі Слов’янська відкрили соціальну їдальню у Львові

Комплексний обід у соціальній їдальні коштує 50 гривень. Для переселенців з дітьми ця пропозиція безоплатна. Ті, хто вимушено гостює у Львові, вже можуть пообідати на Берестяній, 2. Це приміщення Укртелекому, кінцева зупинка трамвайного маршруту №6. Коронна страва волонтерів зі Слов’янська – макарони власного виробництва. Час роботи: з 12:00-14:00.

«Urban camp» у Львові безкоштовно прихистив 35 переселенців з родинами

«Urban camp» у Львові прихистив 35 переселенців з Донеччини, Луганщини, Харківщини та інших областей України. Облаштувала безкоштовний прихисток громадська організація з Харкова «Центр вуличних культур». Нині працюють над створенням другого «Urban camp», який зможе прийняти більше переселенців.

«Поряд» допомагає тим, хто переїхав до Львова інтегрувати в нову громаду

«Поряд» допомагає тим, хто переїхав до Львова внаслідок війни. Інтегрувати у середовище нового міста у центрі пропонують через події, консультації, освітні та культурні заходи. «Поряд» – це проєкт інтеграційних центрів, який фінансується ЄС і BMZ та імплементований GIZ.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика