Держава розгортає масштабну програму зимової підтримки українців: подробиці

8004
коментарі відсутні

Держава розгортає масштабну програму зимової підтримки українців: подробиці

Одним з ключових елементів масштабної програми зимової підтримки українців стануть субсидії.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 5 листопада.

За його словами, 2,8 млн українських родин отримають житлові субсидії та пільги. Пенсійний фонд вже перерахував їхній розмір на цей опалювальний сезон. У бюджеті на 2025 рік уряд передбачив 42 млрд грн на ці потреби.

Також прем’єр-міністр нагадав, що для військових Уряд спростив механізм призначення житлово-комунальних пільг. А для переселенців з середини січня наступного року буде запущено програму субсидій на орендоване житло — вони будуть доступними для родин, які витрачають на оренду понад 30% своїх сукупних доходів.

Крім того, близько 500 тисяч домогосподарств цієї зими отримають виплати на купівлю твердого палива, зокрема дров та вугілля. Ці кошти в розмірі до 21 тисячі грн на родину вже виплачуються в прифронтових регіонах.

Денис Шмигаль закликав громадян до встановлення альтернативних джерел живлення і генерації: сонячних панелей, вітрових установок, накопичувачів електроенергії. Він пообіцяв, що уряд працює над тим, щоб такі люди не втратили право на житлову субсидію.

Для цього Кабінет Міністрів доручив Міністерству соціальної політики розробити та винести на розгляд Уряду відповідний проект рішення. За словами Дениса Шмигаля, в основі буде проста норма — якщо вартість встановленого енергетичного обладнання не перевищує 150 тис. грн, субсидія за родиною зберігається.

«Також Мінсоцполітики має розробити механізм, за яким розмір субсидії на оплату електроенергії не буде зменшуватись, навіть у разі перебоїв електропостачання», — наголосив Прем’єр-міністр.

Такий підхід, за його словами, є частиною програми зимової підтримки для громадян.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика