Донеччина отримала від UNICEF кисневі концентратори для перинатального центру

17245
коментарі відсутні

Донеччина отримала від UNICEF кисневі концентратори для перинатального центру

Чотири кисневі концентратори та тримісячний запас розхідних матеріалів для них  – це вже четверта поставка від UNICEF на Схід України. Цього разу концентратори, необхідні для лікування хворих на covid-19, надійдуть до обласного перинатального центру у Краматорську. Всього для лікарень Донеччини передбачено 76 одиниць такого обладнання, найближчим часом очікується прибуття ще 20-ти концентраторів. Вартість кожного з них  – 1300 доларів США.

«Майже всі наші відділення потребують кисню – як у вигляді концентраторів, так і кисневих балонів, від яких ми намагаємось відійти. У нас вже є понад 50 кисневих концентраторів, але якщо їх буде більше, ми будемо тільки раді. У перинатальному центрі для пацієнток з covid-19 відведено 20 ліжок, і кожне з них повинно бути забезпечено киснем. Адже концентратори допомагають виходжувати жінок  і зберігати життя дітей внутрішньоутробно. Всього з моменту відкриття відділення було проліковано майже 100 пацієнток на різних строках вагітності. Частина з них вже народила здорових немовлят», – розповіла Світлана Хомченко, медичний директор обласного перинатального центру м. Краматорськ.

 

Донеччина отримала від UNICEF кисневі концентратори для перинатального центру - Фото №1

Світлана Хомченко: «Обласному перинатальному центру вкрай потрібні кисневі концентратори»

Команда UNICEF працює на Сході України не тільки у напрямку подолання пандемії, а й над питаннями загальної охорони здоров’я. Зокрема, підтримка спрямована на 20 шпиталів і 34 лікарні в Донецькій області.

«Ми розуміємо, яке навантаження мають Донецька та Луганська області внаслідок збройного конфлікту. І зараз воно посилюється через ковід. Тому задля подолання наслідків пандемії фонд UNICEF надає кисневі концентратори та інше медичне обладнання на загальну суму 10 мільйонів гривень. Також ми забезпечили лікарів, які працюють з ковідними хворими, 6 тисячами комплектів засобів індивідуального захисту, а всі лікарні вздовж лінії зіткнення – електронними ваучерами на придбання дезінфікуючих засобів», – повідомила голова UNICEF Лотта Сильвандер.

Окрім цього, UNICEF бере участь у безкоштовній вакцинації від covid-19 через міжнародний механізм допомоги COVAX. Фонд забезпечує дотримання низькохолодового режиму під час транспортування вакцин, проводить  тренінги для персоналу складів і для медпрацівників, які готують вакцину до введення безпосередньо пацієнту.

Світлана Денисенко


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика