Драма, поезія, рок‘н‘рол – в Авдіївці відбудеться мистецький фестиваль


12308
коментарі відсутні

Драма, поезія, рок‘н‘рол – в Авдіївці відбудеться мистецький фестиваль

8 та 9 жовтня в Авдіївці відбудеться літературно-драматично-музичний захід Авдіївка. Фестиваль мистецтв. Про це повідомила організаторка фестивалю Євгенія Васильєва

Організатором фестивалю є громадська організація «Сила ідей», яка реалізує в місті мистецькі та освітні проєкти. Фокусна тема фестивалю: «Культура партнерства».

 Гостями вже четвертого Авдіївського фестивалю стануть письменники, музиканти, художники: Вікторія Амеліна, Сергій Жадан, Анжеліка Рудницька, Олександр Бритцев, Мирослав Кувалдін, Юрій Пітчук. 

 У межах фестивалю відбудеться конкурс кавер-версій пісень українських гуртів. Нагородами для переможців стануть: грошові призи та можливість виступити на одній сцені із хедлайнерами фестивалю − гуртами Жадан і Собаки та The ВЙО. Із деталями участі у конкурсі можна ознайомитися на офіційній сторінці фестивалю.

8 жовтня буде презентована поетично-театральна вистава від молодіжного Новобахмутівського сільського клубу-театру на вірші Сергія Жадана «Історії про любов».

9 жовтня протягом дня на гостей чекають зустрічі з письменниками, лекції від митців та громадських діячів, які спробують відкрити вуличне мистецтво під новим кутом і звернуть увагу на мистецтво неформального розвитку. Також будуть майстер-класи для дітей та дорослих і виставки тощо.

Усі локації організатори об’єднують у єдиний маршрут, який можна пройти повністю або долучитись на одну з точок, кожна презентуватиме історію фестивалю, людей та організацій, які його творили і творять 4 рік поспіль.

Увечері о 17:00 на головній сцені фестивалю на бульварі Шевченка відбудеться виступ гуртів, які перемогли у конкурсі кавер-версій. Після них на сцені фесту виступлять гурти Жадан і Собаки та The ВЙО.

Фестиваль «Авдіївка ФМ» у цьому році не має фінансування від міжнародних партнерів і реалізується за рахунок ресурсів ГО «Сила ідей», Авдіївської міської ВЦА, Благодійного фонда Сергія Жадана і друзів Фестивалю. Підтримати організаторів фестивалю можна тут. З питань партнерства можна писати на пошту avdiyivka.festival@gmail.com

«Фестиваль − це натхнення для нас як організаторів, для молоді, яка щороку питає, коли фестиваль, чи можна буде поволонтерити, маємо бажання виступити на денній або вечірній сцені. Фестиваль − це простір для спілкування, взаємодії та культурного розвитку. Митці та музиканти, що приїжджають до нас, отримують справжнє задоволення від спілкування та спільної роботи з підлітками. І повертаються до нас знову. Ми бачимо, що Авдіївка ФМ допоміг змінити сприйняття Авдіївки, відчути її, як магніт для освітньо-культурних подій, іноді навіть експериментів. Це стало для багатьох невід’ємним у місті» − пояснила Євгенія Васильєва.

Авдіївка – місто, розташоване за 13 км від Донецька. Це одне з найстаріших поселень Донеччини, яке 11 вересня відзначило 243 річницю від свого заснування. Наразі місто знаходиться на лінії розмежування і зазнало великого руйнування із початку війни на Сході України. Збройний конфлікт поруч, але місто живе, рухається, у тому числі і завдяки молоді, яка прагне до самовираження та реалізації свого творчого потенціалу.

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі