«Із рук в руки»: Як відправити адресну допомогу рідним на деокуповані території
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України розповіло про можливість відправлення адресної посилки рідним на нещодавно звільнені території.
Через тимчасову відсутність стабільної логістики рекомендують звертатися до волонтерської організації Help people.
Про це повідомляє Мінреінтеграції.
У відомстві нагадали, що в містах, які нещодавно були звільнені від загарбників, люди можуть не мати навіть найнеобхідніших речей – продуктів харчування, предметів гігієни, лікарських препаратів.
У них немає можливості їх купити, проте рідні можуть допомогти та відправити посилку «із рук в руки».
«Через тимчасову відсутність стабільної логістики люди не завжди можуть дістатися до міста, щоб придбати необхідні речі. Один з дієвих варіантів — звернутися до волонтерської організації, яка сформує гуманітарну допомогу для ваших рідних або передасть зібрану вами посилку безпосередньо із рук у руки», – зазначили у відомстві.
Щоб передати адресну гуманітарну допомогу на деокуповані території потрібно зателефонувати до волонтерського центру Help people за номером: (068) 501-69-66. Після цього рідні мають зібрати посилку та надати волонтерам дані про ту людину, якій буде відправлена допомога.
Надіслати вантаж регіональні координатори зможуть тільки якщо сформується певна кількість заявок для конкретного місця призначення. Це можливо зробити і якщо в тому напрямку попутно слідуватиме масштабний гуманітарний вантаж. Крім того, передача посилки можлива у разі організації з тих місць евакуації.
Залишити заявку на відправлення адресної посилки на звільнені території можна також через цілодобову гарячу лінію з кризових питань Мінреінтеграції. Для цього потрібно зателефонувати за номерами: 1548 та (096)078-84-33.
У відомстві також зазначили, що послуга адресної допомоги абсолютно безкоштовна.
«Якщо з вас хтось вимагає гроші, зателефонуйте нам за вказаними в інфографіці номерами телефонів», — підкреслили в міністерстві.
Ірина Міщенко
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!