Українці, які постраждали від війни, можуть отримати до 10 800 гривень міжнародної допомоги. Така підтримка передбачена для жителів шести прифронтових регіонів: Донецького, Луганського, Харківського, Херсонського, Миколаївського та Запорізького.
Програму багатоцільової допомоги реалізують представники Естонської ради у справах біженців. У такий спосіб міжнародні благодійники хочуть підтримати українців, які постраждали від війни. 3 600 гривень на одну людину надаватимуть протягом трьох місяців мешканцям прифронтових областей. Рішення про попереднє схвалення приймається на підставі інформації, наданої заявником у телефонній розмові з командою Естонської ради у справах біженців. Також на цю допомогу можна подати й онлайн-запит.
Для того, щоб стати учасником програми підтримки, на сайті організації пропонують зробити декілька кроків:
Крок 1: пройти попереднє схвалення заявки
Для цього необхідно зателефонувати з понеділка по середу на один з номерів: 0939447568, 0738361238, 0738109344. Телефонні лінії працюють з 9:00 до 12:00.
Під час дзвінка необхідно буде натиснути кнопку відповідно до області, в якій проживає людина на момент звернення:
- Запорізька, Херсонська
- Харківська, Донецька
- Миколаївська, Луганська
Протягом дзвінка представники Естонської ради у справах біженців нададуть оцінку вразливості. Якщо звернення пройде попереднє схвалення, фахівець додасть мобільний телефон заявника в базу даних організації. Тільки після такого підтвердження можна переходити до наступного кроку.
Читайте також: Жителі Донеччини можуть отримати грошову допомогу від HEKS EPER
Крок 2: заповнити онлайн-форму
Для того, щоб розпочати заповнювати онлайн-форму, необхідно ввести свій телефонний номер. Якщо мобільний заявника затверджено, заповнювати онлайн-форму можна за посиланням.
Крок 3: дочекатися опрацювання заявки
Після заповнення онлайн-форми фахівці переглянуть дані та можуть попросити додаткову інформацію. У підсумку гроші надійдуть на банківський рахунок заявника.
У майбутньому перелік вимог до бенефіціарів або цільові області можуть бути змінені та розширені.
Читайте також: Деякі українці, які постраждали від війни, можуть отримати екстрену грошову допомогу
Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram. Долучайтесь!