На Донеччині хочуть підвищити тариф на опалення
У “Донецьктеплокомуненерго” повідомили про намір змінити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії та гарячої води з 1 жовтня 2025 до 30 вересня 2026 року.
Про це повідомили у пресслужбі обласного комунального підприємства “Донецьктеплокомуненерго”, пише Антикризовий медіа-центр.
Через активні бойові дії на Донеччині є руйнування об’єктів житлової та виробничої інфраструктури, джерел теплопостачання, а також мереж електро- та газозабезпечення.
“Внаслідок цього відбулося скорочення кількості джерел теплової енергії, що перебувають в експлуатації. Зокрема, було зупинене всі котельні ВО “Костянтинівкатепломережа”. У результаті цього відбулися зміни в обсягах виробництва і споживання теплової енергії”, – йдеться у дописі.
“Донецьктеплокомуненерго” надав заяву та пакет документів нових розрахунків тарифів на теплову енергію 31 жовтня 2025 року до уповноваженого органу. На підприємстві зазначають, що протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця після припинення чи скасування для населення діють тарифи, що застосовувались станом на 24 лютого 2022 року.
“Умовою стабільної роботи підприємства є приведення тарифів у відповідність до економічно-обґрунтованих витрат, що надасть можливість підприємству забезпечити сталу, якісну, беззбиткову діяльність та поліпшити розрахунки з кредиторами за використані енергоносії”, – додають у “Донецьктеплокомуненерго”.
Хто найбільше отримує послуги:
- 81,8% населення;
- 14,5% бюджетні установи/організації, заклади охорони здоров’я усіх форм власності;
- 3,7% інші споживачі.
Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб приймають до 12 листопада 2025 року. Їх можна подати у письмовому та/або електронному вигляді:
- ОКП “ДТКЕ”: 84207, Донецька обл., м. Дружківка, вул. Космонавтів, 39, або postmaster@kpdtke.com.ua;
- Донецька обласна державна адміністрація, Донецька обласна військова адміністрація: donoda@dn.gov.ua.












