На Донеччини 1398 непрацездатних людей через інфікування на Covid-19


1451
коментарі відсутні

На Донеччини 1398 непрацездатних людей через інфікування на Covid-19

Таку інформацію озвучила начальниця управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Донецькій області Людмила Давиденко під час  брифінгу з питань запобігання розповсюдження коронавірусу на території Донецької області.

За її словами, ще 1541 людина отримала лікарняний листок у зв’язку з самоізоляцією.  Такі дані станом на 16 жовтня.

Самоізоляцію робітнику можуть оплатити у випадку, якщо у нього був безпосередній контакт із хворим на коронавірус.

Фонд соціального страхування починає виплати з 6 дня, попередні 5 днів має фінансувати роботодавець. Відкрити листок тимчасової непрацездатності в період карантину можна дистанційно.

«В умовах пандемії коронавірусної інфекції Верховна Рада прийняла закони, якими внесено зміни до статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Зокрема особам, які перебувають у закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби Covid-19, виплачується 50% від середньої заробітної плати незалежно від страхового стажу за винятком медичних працівників, яким допомога з тимчасової непрацездатності у таких випадках становить 100% від середньої заробітної плати», – розповіла начальниця управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Донецькій області Людмила Давиденко.

Загалом управлінням Фонду соціального страхування в Донецькій області було виплачено за лікарняними листками у зв’язку з ізоляцією 1 млн 773 тис грн.

 

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі