На Луганщині анонсовано ремонт дороги до Новопскова та завершення «Старобільського трикутника»


17264
коментарі відсутні

На Луганщині анонсовано ремонт дороги до Новопскова та завершення «Старобільського трикутника»

Подробиці ремонту проблемних ділянок автошляхів повідомив голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай у своєму традиційному відеозверненні. За його словами, принаймні перший шар асфальту на дорозі до Новопскова буде укладено вже цього року.

«У другий половині літа плануємо розпочати роботи у напрямку Новопскова. Дорога там у жахливому стані, тому проєкти потребують ретельної розробки. Тож виготовлення проєктно-кошторисної документації займе певний час. Дехто каже, що потрібно пришвидшитись, але без якісного проєктування дорога розвалиться через короткий термін. І з нас за це спитають», – зауважив очільник Луганщини.

В той же час Сергій Гайдай висловив впевненість, що всю ділянку дороги до Новопскова буде зроблено до кінця цього року – але тільки першим вирівнювальним шаром. А вже наступного року завершать укладати поверхневий шар асфальту.

«Також цього року планується запустити так званий Старобільський трикутник. Хоча в процесі роботи проєкти довелося трохи підкорегувати, тому що відремонтована дорога буде довшою, ніж планували, від селища Троїцьке», – повідомив голова ОДА.

Щодо славнозвісної об’їзної дороги біля Лисичанська (Содового), то по ній також будуть розробляти проєктно-кошторисну документацію. Гроші проситимуть у Міністерства інфраструктури.

«На наступний рік проситимемо міністра інфраструктури поставити цю ділянку в план ремонту автодоріг. Однак там міст повністю зруйнований. Скоріш за все, це буде не ремонт, а нове будівництво мосту», – пояснив Сергій Гайдай.

Загалом у 2021 році в Луганській області планується відремонтувати доріг на 20% більше ніж минулоріч – близько 250 км автодоріг державного значення. За даними Служби автомобільних доріг у Луганській області, 2020 рік був рекордним для Луганщини за всі роки незалежності України. За проєктом «Велике будівництво» в області було розпочато ремонти на 343 кілометрах доріг державного значення. Частина з них – це перехідні проєкти на цей рік. Решта вже введена в експлуатацію.

 

Світлана Денисенко


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі